Wanneer strippen?

Discussie in 'De bevalling' gestart door Kitty07, 18 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Hallo meiden,

    A.s. maandag moet ik terug naar de VK en dan gaat ze checken of ik al wat ontsluiting heb aangezien ik al dik 2 weken last heb van voorweeen en harde buiken.
    Kans op ontsluiting is dan iets groter bij een tweede kindje vlgs mijn VK en ik hoop vurig dat ze gelijk heeft! :)

    Nu is mijn vraag.........kunnen ze je ook al proberen te strippen als je nog geen ontsluiting hebt? Wat zijn eigenlijk de "criteria" hiervoor?
    Heb eigenlijk helemaal geen idee wat het precies inhoudt....:)
     
  2. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Nee je moet wat ontsluiting hebben anders kan het echt niet. De vk maakt bij strippen namelijk de vliezen een beetje los van de bm en dat kan natuurlijk niet als de bmm nog potdicht zit.
     
  3. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Uit de verhalen die ik hoor heeft strippen alleen zin als er uberhaupt ontsluiting is.
     
  4. lisa123

    lisa123 Fanatiek lid

    16 jul 2008
    1.410
    0
    0
    Strippen heeft geen zin als er geen ontsluiting is, hier gestript op 39.3 weken met 3cm .. volgende dag bevallen.
     
  5. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Topic verplaatst van zwangerschap naar de bevalling.
     

Deel Deze Pagina