Hoi dames, Ik ben drie weken geleden te vroeg bevallen van een heel mooi mannetje die we enorm missen. Het verlangen naar een kindje is en was zo groot, en ik kan het soms nog steeds niet geloven. Wat we wel weten is dat we, zodra het medisch gezien weer kan, weer willen proberen zwanger te worden. Ik had nog ovulatietesten liggen en zwangerschapstesten, en het leek me daarom handig om even te kijken hoe 'het er voorstaat' qua hormonen. Heb 3 uur plas opgehouden en vanmiddag getest: zwangerschapstest was Omo-wit (dus hcg is als het goed is weg/minimaal). Op de ovulatietest is een licht streepje te zien. Nu is mijn vraag (als iemand het weet): betekent dit dat er weer lh-hormoon bezig is ter voorbereiding op een eisprong, of zegt het nog niets en heb je ook tijdens de zwangerschap gewoon een bepaalde hoeveelheid lh-hormoon in je lijf? Ik hoop dat het betekent dat er een eisprong in voorbereiding is, dan werkt dat in ieder geval nog en kan ik m'n cyclus alvast wat in de gaten gaan houden. Bedankt alvast!
Wat vervelens van je zwangerschap.. sterkte. wat de testen betreft, een lichte streep hoeft niets te betekenen. Hij is positief als de teststreep donkerder is dan de andere. Een lichte teststreep hebben sommige vrouwen altijd.. weet je ongeveer wanneer je ei is? Dan zou je hem.namelijk strals zien oplopen. Succes!
Dank je voor je snelle reactie en sterkte-wens. Ik had voor mijn zwangerschap idd ook standaard een licht streepje, omdat je altijd wel wat lh in je lijf hebt, en ik weet idd dat hij nog niet positief is (had ik idd niet zo duidelijk aangegeven). Maar is dat ook direct na een zwangerschap zo? Zit er tijdens de zwangerschap ook altijd wat lh in je lichaam? Dat vroeg ik me af. Hopelijk is het zo duidelijker.
Jeetje wat erg Ik heb geeen idee of je lh hebt tijdens je zwangerschap en zelfs google kan me niet helpen.. misschien wil een zwangere dame een lh-testje doen? (die verder zijn dan 16 weken anders gaat hij op hcg kleuren misschien.?)