heeyheey ... bij mij is er ook nog niks... dus ik moet ook afwachten .. haha ik ben ook bijna vanplan om zaterdag te gaan testen .. maar ik probeer het tog op zondag te houden hoor
@xuxa knap hoor als je zolang kan wachten.. ik had toch echt gehoopt dat het bij mij bij de 39 dagen van de vorige cyclus zou blijven.. maar helaas.. ik zit nu op dag 41 maar nog aldoor geen bloed en ook geen posi test.. haha nog maar in de tweede ronde maar toch al wel een teleurstelling
haha jaa .. voor mij is het ook pas 1e ronde hoor .. maar niets is onmogelijk en aangezien ik normaal gewoon netjes een cyclus van 28/29 dagen heb ... en morgen dus al 1 week over tijd ben .. ja dan begin je wel te twijfelen .. maar ik vin het gewoon zonde van me geld om elke dag een test te gaan doen want ik weet dat er tog niet zomaar 1,2,3 verandering in kom ..
Misschien hebben we allemaal een late eisprong gehad en kan de test dus nog niks waarnemen, maar zijn we wel allemaal lekker zwanger (beetje optimistisch, maar het klinkt leuk toch?)
hahah het klinkt super nelle1989, af en toe mag dat wel hoor optimistisch zijn maar ik zit er wel aan de denken om morgen ochtend te testen dan is het weer 4 dagen geleden dat ik heb getest .. want ik hou het gewoon niet meer hoor
@xuxa Ik begrijp het ook wel hoor.. ik heb vanmorgen maar even niet getest.. onder het mom van als ik zwanger ben dat zal dat uiteindelijk wel blijken..aangezien ik nog steeds geen bloed kon ontdekken... laat wel ff zien hier als je getest heb toch?
jaa als het positief is of als ik zelf twijfel dan zet ik er zeker een foto op zodat jullie mee kunnen kijken .. maar die test van dinsdag ochtend was echt negatief ... dus afwachten tot morgen ochtend
ik testte bij mn 2e dochter pas na anderhalve week positief! terwijl ik altijd netjes optijd ongesteld was. ik bleef testen doen, want ik voelde gewoon dat ik wel zwanger was! op de echo bleek ook later dat ik anderhalve week minder ver was, dus late eisprong gehad had. dus er is hoop!
tresje...nou geef je toch nog hoop..hoewel ik wel weet hoe klein de kans is..toch blijf je hopen he..en ik blijf maar zeggen dat het niet zo is..nou ja, morgen maar weer kijken
Jahh we blijven hopen ik zit nu op dag 39.. Nog altijd wachtende.. Ik denk dat ik toch maar morgen weer ga testen.. (woensdag laatste keer).. Zucht.. Heb niet het gevoel zwanger te zijn dus heb de moed eigenlijk al opgegeven.. Maarr heeel stiekem hoop ik dat mijn eisprong later was maar hopelijk heb ik dan wel lang genoeg door geklust.. haha..
ik vraag me eigelijk af hoe dat voelt "het gevoel zwanger te zijn " want ik namelijk pas 1e ronde voor het eerste kindje dus ik zit nog heel erg bij het ondekking vase betreft zwangerschappen en zwangerworden :d ik voel me wel anders dan anders maar of ik me zwanger voel ? i dont know want ik weet niet wat voor gevoel daar bij hoort
nee..ik ook niet, geen idee...Ik heb wel een "gek" gevoel in mijn buik. Verder eigenlijk niets, beetje meer afscheiding... Ik had zelf verwacht meer te voelen, of ik nou zwanger ben of aan het ontpillen:S
ja ik heb dus precies het zelfde .. gevoel in me buik is wel anders.. en afscheiding ... maar je kan er niet uithalen wat het is
De eerste ronde voelde ik me ook raar had veel last van ontpillen dat ik zelfs dacht ben ik niet zwanger?? Nu 2e ronde heb ik dat minder.. Alleen nu last van mijn rug maar dat kan ook van alles zijn..
bij mij kan het geen ontpillen zijn aangezien ik al 1,5 jaar niks gebruik ik heb ook al 2 dagen last van me rug echt het gaat van midde rug naar me onder rug en zo blijft het heen en weer gaan en afscheiding ( dat hoort tog niet als je ongi moet worden ?)
Nee dan zal het bij jou geen ontpillen zijn inderdaad.. Verder moeilijk ja alle symptomen van zwangerschap kunnen ook symptomen van menstruatie zijn dat maakt het zo verwarrend... Ik kan het je helaas niet vertellen.. Ik ga morgen vroeg weer testen kan echt niet wachten.. Jij toch ook morgenvroeg??
jaa mijn wekker voor morgen staat op 7 uur .. want dan doe ik tog al meestal me 1e plasje ... dus morgen ochtend kan ik meer laten weten (hoop ik )
Direct laten weten he. Ik moet om negen uur weg, dus ik laat het sowieso voor die tijd weten! Hoop dat het iig bij iemand positief is, verwacht niet bij mij haha