innesteling 3 dpo?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Lieflief, 31 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lieflief

    Lieflief Fanatiek lid

    12 jan 2013
    1.715
    206
    63
    Coördinator/ Teamcoach
    omgeving Zwolle
    Hallo,

    Ik ben vandaag 3 dpo (heel misschien 4 dpo) en vanavond met sporten voelde ik een felle pijn in mijn buik thv de bm. Duurde 3 min ongeveer. Kan dit al een mogelijke innesteling zijn en zo ja, is dat dan niet veel te vroeg. Zo nee, wat was het dan? Iemand die me iets van duidelijkheid kan verschaffen?
     
  2. Lieflief

    Lieflief Fanatiek lid

    12 jan 2013
    1.715
    206
    63
    Coördinator/ Teamcoach
    omgeving Zwolle
    Iemand? Ik heb grote vraagtekens?
    Als het al de innesteling was, zou ik dan eerder kunnen testen? Waarom heb ik geen luikje in mijn buik, haha.
     
  3. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Op 3 à 4 dpo is het (bevruchte) eitje nog onderweg naar je baarmoeder.
    Een innesteling zo kort op ovulatie is dus onmogelijk.
     
  4. Mami22

    Mami22 Fanatiek lid

    12 jan 2010
    2.231
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik had gister nog gelezen na 4 dpo kan t al wel bij je baarmoeder zijn maar nestelt zich nog niet pas na ongeveer 5-10 dagen na eisprong zal het een plekje zoeken, in de tussentijd zal t door je baarmoeder zweven.
     
  5. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Drie dagen na de eisprong is extreem vroeg, ik denk niet dat dat kan. Een eicel heeft tijd nodig om bevrucht te worden, daarna zweeft het nog een hele poos rond totdat het zich nestelt. De innesteling zou zo'n 7-10 dagen na de eisprong zijn. Ook herken ik innestelingspijn niet als één felle steek. Succes!
     
  6. Lieflief

    Lieflief Fanatiek lid

    12 jan 2013
    1.715
    206
    63
    Coördinator/ Teamcoach
    omgeving Zwolle
    Bedankt voor jullie reacties!
    Het leek mij ook wel raar, maar ben nu wel benieuwd wat het wel was, maar daar zal ik ws nooit achter komen.
     

Deel Deze Pagina