Hij begon een uur geleden met huilen in z'n bedje dus ik naar hem toe, ontroostbaar.. Na zo'n tien minuten maar naar beneden gegaan om hem af te leiden maar dat werkte niet, hij leek ook een koortsstuip te hebben. Zijn we helaas bekend mee met hem. Hij bleef er lang in hangen tot hij na ongeveer 20 minuten bij kwam en rustig werd. Heb ook z'n temp maar even genomen, 35.5! En dat terwijl hij vanmiddag nog 39.1 had. Hij heeft een dubbele oorontsteking en is al sinds zaterdag ziek met hoge koorts. Ik heb de huisartsenpost al aan de lijn gehad en ik word zo terug gebeld door de arts. Maar jemig zeg wat een schrik! Zo ontroostbaar en trekken met z'n armen en benen, ogen draaide weg, niet aanspreekbaar. Pfff m'n hart zit nog in m'n keel. Ben benieuwd wat de arts zegt. Fijn om even m'n ei kwijt te kunnen, vriendlief zit met hem op z'n kamer. En ik zoek even afleiding. Fijn dat het forum er is.
Jeetje kan me voorstellen dat je je rot schrikt. Lijkt echt heel eng om mee te maken een koorts stuip. En wat een temp verschil ineens. Hopelijk belt de arts je snel terug. Sterkte met je kleine man. Geef hem een dikke knuffel van mij. En ook 1 voor jou!
Wat erg!!Hoevis het nu met hem?Mijn hartje breekt als ik zoiets lees...moet er niet aan denken dat er wat gebeurt met onze kleine man..sterkte en beterschap
Dank je ze heeft gebeld en we moeten hem goed in de gaten houden. We halen diazapam (als ik het goed schrijf) in huis dat is een zetpil die je kan geven als het langer dan vijf minuten duurd. We hadden het in huis maar is bij de laatste stuip opgegaan. En we hebben sowieso een afspraak bij de ha donderdag dus dan ook bespreken hoe of wat. Want het gebeurt nu steeds vaker en houdt langer aan. Nu naar bed, ben bekaf.
beterschap! Heb nu heel de nacht wakker gezeten. overgeven,oor ontsteking denk ik. dus dat word geen peuterspeelzaal vandaag/
Jeetje het schiet niet op he het heerst enorm volgens mij. Emma was vannacht natuurlijk weer wakker dus ben weer doodmoe.. Martijn lijkt weer meer zichzelf maar nog wel ziekjes. En emma heeft nu een verstopt oortje dus maar even de huisarts bellen want we rommelen al drie weken met ziek zijn.
Wat lief dat je aan ons denkt. Het lijkt wel of het gister z'n hoogtepunt had want hij is vandaag al een stuk beter in z'n oude doen. Geen koorts meer en weer lekker kletsen enz. Alleen wel nog snel hangerig en moe maar heel anders dan gisteren. Zo zie je maar eerst moet het tot een hoogtepunt komen om daarna beter te worden. Nu m'n dochtertje nog.. Heeft al een paar dagen een loopoor, morgen naar de huisarts eerder kon niet. En ze heeft verder geen koorts alleen een prutoor/loopoor.
Wat fijn dat je mannetje zich wat beter voelt. Lijkt me echt eng om zo'n koorts stuip mee te maken. Hopelijk valt het voor je kleine meid ook mee. Sterkte voor morgen bij de huisarts. Hoop dat zij ook snel opknapt.