Sinds woensdag ben ik helaas geveld door het corona virus. Onze dochter heeft 2 dagen koorts gehad, mijn man heeft geen koorts en ik heb nu al voor de 3de dag boven de 39 graden. Ben ook doodmoe, totaal geen eetlust en een vieze smaak in mijn mond. Het zal allemaal wel weer over gaan en hopelijk ook zonder restklachten, maar voor de mensen die ook koorts hebben gehad, hoe lang duurde bij jullie de koorts? Ik weet het, iedereen is anders, maar even voor het idee wanneer ik me zorgen moet gaan maken.
M'n zoon van bijna 3 had zeker 2.5 dag 40 graden. Daarna ineens niet meer. Ikzelf de eerste 3 dagen mega lamlendig en ook echt pijn in spieren gewrichten, temp heb ik niet gemeten. Maar had zeker geen 40 graden. Vriend en m'n oudste denk ook geen koorts.
Ik heb twee weken koorts gehad, was na een week redelijk opgeknapt maar de koorts bleef. Ben uiteindelijk pas na 2,5 week weer gaan werken.