De titel zegt het al, wij hebben een combiwagen. Met welke leeftijd wisselden jullie van wagenbak naar buggygedeelte?
Wij hebben hem sinds kort omgebouwd.. Maar gebruiken ook nog regelmatig de Maxi Cosi.. Hij kan nu goed zelf zitten Mees is 8 maanden
Hier met ruim 6 maanden toen ze zich begon op te trekken aan de rand: vond het toen te gevaarlijk worden om haar los in de wagenbak te laten liggen.
Hier al met 4,5 maanden. Hij is erg groot en het begon een beetje krap te worden. Ook begon hij altijd te huilen (meneer wilde alles zien). Moet er wel bij zeggen dat wij een buggy hebben, die bijna helemaal in ligstand kan, dus hij hoeft nog niet rechtop te zitten, maar kan dus wel alles zien. En zoals Jolanda al zegt, de maxi cosi gaat ook nog prima!
Zoon rond 4,5 maand ( buggy kon wel glooiend), hij was dusdanig nieuwsgierig dat het een straf voor hem werd om hem in de wagenbak te liggen! Dochter rond 6 maanden.
Tara zit sinds 5 maanden in een buggy. Ze wilde niet meer in de kinderwagenbak liggen. Ik heb er wel een met 4 standen dus kan ook bijna helemaal liggend dat vind ik heel fijn. Kan ze ook evt slapen in de buggy
Met ongeveer 6 maanden. Toen konden ze redelijk zitten en keken ze erg graag om zich heen. Wel eerst in de platste stand, totdat ze echt helemaal zelfstandig konden zitten (7 mnd).
Met 5 maanden aangezien hij niet meer in de wagenbak paste Maar wij hebben wel een buggyinzet die helemaal plat kan. (Mutsy Evo)