Ik heb een probleempje met de fles. Ze wil hem nu sinds ruim een week niet meer, Zodra ik hem geef gaat ze heel wild met dr hoofd van links naar rechts, En ze duwt de speen ook uit dr mond. Na veel "vechten" drinkt ze uiteindelijk toch iets maar liever niet. Als ik door blijf proberen dan gaat ze ook alle kanten uitdraaien zodat ze van je schoot af wiebelt, In een wipstoeltje werkt ook niet. Ze krijgt 5 flesjes van 180+6 + 3 scheptjes nutriton. Ze krijgt nutramigen1 en ze heeft ook ranitidine 2 x per dag 1,5 ml met veel moeite drinkt ze tussen de 60 en 100 cc per fles. eerst dronk ze tussen ze 700 en 850 cc per dag De huisarst wil niet dat ik de ranitidine ophoog want volgens haar ligt het daar niet aan , maar moest ik vaker aanbieden en alsze niet wil na een kwartier nog maar proberen. Maar met een uur proberen wil ze nog steeds niet. en op die manier ben je bijna de hele dag bezig met proberen en dat word ze zo beu ze woog 2 weken geleden 6315 gram ze heeft een tommee tippee flesje met speen 3 . dit ging 2 weken geleden prima. heb gister ook difrax fles geprobeerd maar ook dat wil ze niet. verder slaapt ze nu ook onrustig en snachts vaak wakker en dan wil ze vaak toch een fles, die ze ook niet leegdrinkt. heeft er iemand nog tips?
Naar de huisarts. Klinkt als reflux. Iig nu alvast haar matras aan de hoofdend wat omhoog en minimaal een half uur rechtop na het drinken
Ranitidine ken ik niet waar is dat voor. Hier 1 schepje nutriton op 90 water. Misschien te dik voor der?
Klinkt alsof ze ergens last van heeft, of pijn. Als ze last hebben van spruw of oorpijn dan zie je dit gedrag vaak.
Ranitidine is de generieke naam van Zantac. Ik vermoed dat TO al lang weet dat haar kind reflux heeft, anders zou ze de voeding niet indikken en maagzuurremmers geven
Ze heeft idd verborgen reflux , hou haar na het voeden ook idd een half uur recht op, Dr bedje en box stonden eerst ook omhoog maar die staan nu weer normaal omdat ze daardoo elke x dwars klem in bed lag en lag ze op en gegeve moent juist met dr hoofd juist omlaag. eerst kreeg ze meer nutriton maar omdat ze best veel krampjes bleef houden heb ik deze minder gedaan. spugen doet ze eigenlijk niet. ze dronk het eerst goed op met dezelfde hoeveelheid nutriton. durf deze eigenlijk ook niet minder te doen. in dr mondje zie i zok niets van spruw. de huisarts wil niet dat ik de ranitidine ophoog een tijd terug had ze dit ook en heb toen zelf vrhoogd naar 2 x 1,5 ml ipv 1ml en toen was het binnen 2 dagen zo goed als over. dus dacht zelf dat ze hier weer last van heeft maar de huisarts zecht dat dat bijna niet kan
Verwijzing vragen naar de kinderarts. Hier de eerste 2 met reflux en de derde zoals het er nu uit ziet ook. Hij krijgt woensdag een ph meting. Dus ik weet helaas ook waar ik het over heb. Overigens bij de eerste 2 nexium en motilium gebruikt. Bij de eerste eerst Zantac maar werkte niet.
Zoals ik al zei ik kon het middel niet en nutriton hoeft niet altijd te betekenen dat een kind reflux heeft. Sommige kindjes hebben daar genoeg aan
Dus je hebt al ervaring...ik zou dan gewoon even bij apotheek informeren naar geschikte dosering voor haar gewicht, en als je omhoog mag dat een of twee dagen op eigen houtje doen, zie je verschil, dan bel je huisarts. Maar voor je de medicatie aanpast zou ik eerst kijken of iets meer jbpm helpt.
Idd even navragen bij de apotheek, maar volgens mij is de dosering 0,5ml per kg lichaamsgewicht. Mijn zoontje weegt 4kg (ongeveer) en mag 2x daags 1ml. Anders contact opnemen met ka of huisarts voor evt iets anders?
Hier zoon met reflux (is nu gelukkig over,hij is bijna 2). Wij heebben ook een tijdje zantac gebruikt.Dat werkte even maar al snel kwamen de klachten terug.Toen via de KA nexium/motilium voorgeschreven gekregen. Een week later hadden we een ander kind Dus wellicht werkt de zantac toch niet voldoende? Wat een ellende he,reflux....hoop dat het snel beter gaat!
Inderdaad helemaal mee eens verwijzing vragen naar de kinderarts! Die doen veel meer voor je en kijken ook veel verder, zijn ook veel beter gespecialiseerd, huisarts is daar eigenlijk niet voor, die zijn altijd (naar mijn ervaring) van mening dat je het groter maakt dan het is, waarom weet ik niet. De kinderarts kijkt veel beter naar je kindje! sucses met alles!