Borstvoeding en overtijd ?

Discussion in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' started by StinkySocks, Nov 9, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. StinkySocks

    May 16, 2007
    95
    0
    0
    Kan je cyclus worden verstoord door het geven van borstvoeding? Ik ben al ongesteld geweest na de bevalling alleen nu 5 dagen overtijd. is dit normaal? Ik geef borstvoeding nog steeds op verzoek. Kan je mij hiermee helpen?
     
  2. Teddy

    Teddy Bekend lid

    Oct 20, 2011
    695
    0
    0
    Hoi,

    Je menstruatie blijft over het algemeen langer weg door het geven van borstvoeding, maar als je eenmaal weer menstueert heeft borstvoeding geven geen invloed op de duur van je cyclus.

    Je zou natuurlijk toch zwanger kunnen zijn. Merk je dat je tepels gevoeliger zijn tijdens het drinken?

    Sterkte.
     
  3. StinkySocks

    May 16, 2007
    95
    0
    0
    Hoi Teddy,
    Bedankt voor je antwoord. Mijn tepels zijn niet gevoeliger bij het drinken. Toch heb ik een testje gedaan maar die geeft aan niet zwanger. Ik mis het ongesteld zijn niet hoor ;) Tja wellicht slaat het een keer over.
     

Share This Page