In juni ben ik uitgerekend van ons tweede kindje. We zijn helemaal gelukkig dat we weer een kindje verwachten. Vorig jaar ben ik in augustus bevallen van een heel lief meisje. Natuurlijk slaapt ze nu nog lekker in haar babykamertje. Ons dochtertje is zo'n 22 maanden als ons tweede kindje wordt verwacht. Nu weet ik niet wanneer ik haar over kan leggen naar een gewoon bed. Kan iemand mij hier iets meer over vertellen. Of is het verstandig nog een ledikantje erbij te kopen?
Ik zou haar dan in een gewoon bed gaan leggen, bij ons bij de maart mama's zijn er kindjes van nu 19 maanden en die slapen al in een gewoon bedje.
de kleine gaat in de babykamer van Joshua en Joshua krijgt een eigen kamer met uitschuifbaar junior bed. Dus die begint op 130 lang en kun je uiteindelijk verlengen tot 2 meter. http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/S69847510 Dit is de link van het bed wat wij gaan kopen.
wij zitten ook met het dilemma, alleen is onze oudste dan pas anderhalf als nummer 2 komt. ik vind het aan de ene kant nog vroeg voor een bed, maar om nu eerst een ledikantje voor de baby te kopen en daarna weer een nieuw bed voor de oudste vind ik ook weer zoiets. wij kijken het nog even aan, gaan wel sowieso kijken bij dat meegroeibedje van ikea, je kan het bedje natuurlijk altijd nog optisch kleiner maken dmv kussen en kort opmaken. joyce
Ons meisje is nu 22 maanden en slaapt sinds 2 maanden in een juniorbed. Ze slaapt er veel beter in dan in haar ledikantje, en stapt er ook niet uit ofzo. Ik zou als ik jou was geen ledikantje meer aanschaffen, maar je oudste wel aan het juniorbed laten wennen voordat de baby komt. Anders is het misschien een beetje te veel verandering in 1 keer.
Hoi! Thomas was net 2 geworden toen zijn broertje Jasper geboren werd. Thomas sliep voor zijn 2e verjaardag al in zijn juniorbed en dat gaat helemaal super. Hij vond het juist reuze interessant zo'n groot bed. Ik ben blij dat ik het zo gedaan heb. Jasper krijgt straks het juniorbedje als Thomas in een eenpersoonbed gaat slapen, dus dan hebben we er dubbel plezier van. Ik vond het zo zonde om nog een ledikantje aan te schaffen...
Oja, een nadeel van dat ikea meegroeibedje vind ik het formaat. Wij hebben er ook naar gekeken. Het is maar 70cm breed en dat is voor een juniorbed een prima formaat, maar als eenpersoons wordt het 70x200cm. En dat vind ik persoonlijk zo'n rot maat. Wij hebben een juniorbedje aangeschaft en dat schuiven we straks door naar Jasper en dan doe je toch aardig wat jaartjes met zo'n juniorbedje. Maar het is natuurlijk ieder voor zich!
Hallo, Nils slaapt nu ook zo'n 2 maanden ongeveer in het peuterbedje. Het gaat echt heel goed! Nils krijgt dadelijk een andere kamer en de babykamer blijft gewoon zoals die nu is. Het leek ons fijner om Nils alvast in een peuterbedje te laten wennen, zodat hij niet meteen alles nieuw heeft als hij naar zijn niewe kamer gaat. Nu heeft hij tenminste een vertrouwd bedje. Groetjes Inge
hier komt er toch een ledikantje bij. dévana is 20 maanden als onze 4de uk komt. maar dévana draait heel erg veel in haar bedje. ben bang dat ze eruit gaat vallen. nu heb ik het geluk dat mijn schoonouders nog een bedje hebben staan,dus dat is makkelijk. dus hier nog veilig in haar ledikantje hoor.
Hier zijn de kleintjes 18 maanden als onze purk komt en wij halen er gewoon een derde ledikantje bij. Die twee andere vind ik echt nog veel te klein voor een ander bedje! En ach we moeten toch een kast en commode voor de derde kopen dus kan dat ledikantje er in 1x bij.
Dat ikeabedje, wat ik in een link had gezet, dat is 80 cm breed, dus wel een echt 1 persoons bed. Ik vind 70 inderdaad ook een rare maat, maar dit bedje kan dus wel.
Die van ons gaat het eerste half jaar in het wiegje en daarna in het ledikantje waar Fenja nu nog in ligt.
Dit "probleem" heb ik ook. Zullen we een junior bed kopen of Merel nog in ledikantje laten slapen? Ze draait enorm, we horen haar regelmatig tegen de spijlen aan "bonken". Ik ben bang dat ze eruit zou vallen. Wij twijfelen nog heel erg. Merel is 23 maanden als de kleine komt....Tja... wat is wijsheid? Een vraag voor degene die al een junior bed hebben.... Draaide jullie kindjes ook zo erg in het ledikant? Was dat over in een groter bed?
je zou ook een wieg kunnen kopen voor de baby (marktplaats!), daar past hij/zij een half jaar in en dan is de oudste misschien al meer aan een bedje toe!
Bedankt voor jullie antwoorden. Ik zal het over een half jaartje eens bekijken, dan is ons dochtertje al weer wat ouder. Ik hoop dat ik dan beter een inschatting kan maken, wat verstandig is in ons geval.
sam was 17mnd toen Fay is geboren en wij hebben gekozen voor een tweede ledikantje. Sam is niet al te groot en die past echt nog in haar ledikantje. Zolang ze er niet uit gaan klimmen vind ik het prima.
HI, Wij hebben er voor gekozen om een meegroeibed te kopen... Mijn zoontje is nu 21 maanden en slaapt er al een paar weken in... gaat super..! Het is nu net zo groot als een ledikantje en kan uitgeschoven worden en met extra matrasstukken zo groot worden tot 2.00 m Hij kan er ook niet uitvallen, want hij ligt er wat dieper in.... en eruit klimmen gaan ze op een gegeven moment toch doen... dus dan beter uit zo'n bedje als uit een ledikantje...! Wij zijn er super blij mee.. Heb een foto in mn album gezet.. kun je kijken of je het iets vindt... groetjes, Ramona