Ben ik zwanger?!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door xAmy, 17 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xAmy

    xAmy Lid

    17 mei 2008
    14
    0
    0
    Ik ben aan de pil maar ben die een paar keer vergeten. Ik ben vanaf dinsdag duizelig, misselijk, moe en heb gevoelige borsten.
    Ik heb donderdagochtend een zwangerschapstest van de kruidvat gedaan en die was positief, al was het een licht streepje. Ik ben vrijdag naar de dokter geweest en die zegt dat ik ervan uit moet gaan dat ik zwanger ben. Heb bloed laten prikken maar krijg de uitslag pas maandag maar kan niet wachten op de uitslag. Heb gister overdag weer een test gedaan en die was negatief. Vanochtend nog 1 en die was weer positief, maar het was een vager streepje dan de 1e test.

    Ik ben waarschijnlijk nu ongeveer 3 weken.
    Denken jullie dat ik nu zwanger ben?
     
  2. EdNe

    EdNe Actief lid

    22 aug 2007
    113
    0
    0
    België
    een positieve test liegt niet zeggen ze (andersom kan wel).
    Dus ik denk wel dat je zwanger bent!

    Succes!
     
  3. Ischa31

    Ischa31 VIP lid

    5 sep 2007
    6.944
    83
    48
    thuis
    Het zou heel goed kunnen dat je zwanger bent.

    Een streep is een streep ook al is hij heel licht. Die streep kun je niet krijgen zonder dat je hcg in je lichaam hebt zitten. En die negatieve test kan ermee te maken hebben dat je later op de dag hebt getest en misschien teveel gedronken hebt.
     
  4. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Yup, een streep is een streep. Positief testen is bijna onmogelijk (maar niet geheel uitgesloten natuurlijk). Ik hoop dat je snel zekerheid krijgt.
     
  5. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.029
    1.851
    113
    Provincie Groningen
    Een streep is een streep zeggen ze.
    Ik neem aan dat je ook niet ongesteld bent geworden?
     
  6. Devana

    Devana Actief lid

    8 mrt 2008
    138
    0
    0
    Hey Xamy,

    Spannend zeg! :(
    Maar volgens mij is 2 strepen, hoe licht de 2de ook is wel zwanger! :D

    Succes
    Liefs
     
  7. xAmy

    xAmy Lid

    17 mei 2008
    14
    0
    0
    ik had de pil doorgeslikt, en ben er sinds gisterochtend mee gestopt, normaal word ik dan meteen ongesteld. Maar ben het nog steeds niet.
     
  8. Majel24

    Majel24 Fanatiek lid

    21 mei 2007
    2.779
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Bemmel
    Voor een postieve test zijn zwangerschapshormonen nodig dus vals positief komt niet vaak voor. Is het streepje wel goed zichtbaar of moet je hem echt op een bepaalde manier in het licht houden? Sommige testen hebben zo'n voorgedroogd lijntje en als je de test op een bepaalde manier houdt kan je die soms zien. Gewoon maandag afwachten en dan heb je zekerheid.
     
  9. KleintjeValentijntje

    KleintjeValentijntje Fanatiek lid

    18 apr 2008
    2.917
    0
    0
    Ergens in Limburg
    Meid, een tweede streep is een tweede streep zeggen ze!
    Als het zo is, ben je er dan wel blij mee?
     
  10. xAmy

    xAmy Lid

    17 mei 2008
    14
    0
    0
    Ja bij de 1e test dacht ik eerst ook dat die voorgedrukt was maar hij werd steeds duidelijker. Maar bij de 2e test overdag verscheen er niks. En bij de 3e weer in de ochtend moest je in het begin echt heeel goed kijken om een vaag lijntje te zien maar die werd ook steeds duidelijker.
    Ik heb nu heel de tijd het gevoel dat ik ongesteld word,doordat het lijkt alsof ik doorlek, ook een beetje buikpijn maar nog steeds misselijk en duizelig.
     
  11. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Ik ben benieuwd wat je huisarts zegt!

    Overigens had ik omtrend mijn NOD ook het gevoel dat ik ongesteld moest worden. Had ook buikkrampen en dergelijke. Maar die zijn gewoon over gegaan en ik ben nog steeds zwanger ;)
     
  12. KleintjeValentijntje

    KleintjeValentijntje Fanatiek lid

    18 apr 2008
    2.917
    0
    0
    Ergens in Limburg
    Die buikpijnen alsof ik ongesteld moest worden, had ik inderdaad ook. Volgens mij voelt het bij veel vrouwen ook wel hetzelfde... Succes meid!
     
  13. moesje83

    moesje83 Bekend lid

    18 apr 2008
    911
    0
    0
    ik denk dat je inderdaad zwanger bent
     
  14. xAmy

    xAmy Lid

    17 mei 2008
    14
    0
    0
    Die buikpijn is er nog steeds en heb net bruin achtig bloed verloren. Wat kan dit betekenen?
     
  15. Secretstar

    Secretstar Actief lid

    Het kan eventueel inesteling zijn denk ik dat bruinverlies!
    Succes morgen ;)
     
  16. xAmy

    xAmy Lid

    17 mei 2008
    14
    0
    0
    Mijn bloedonderzoek is negatief! En ik snap er echt helemaal niks van!
    2 positieve zwangerschap testen, en dan niet zwanger...
    Hoe kan dit nou?!

    Liefs
     

Deel Deze Pagina