De afgelopen dagen Even of topic Cillin@ Rot duivel ook knuf lieverd!! Wanneer voor het laatst overlast gehad?
nu op dit moment....de buren houden een feestje buiten, en het lijkt ietwat op karaoke ofzo... Wanneer heb je voor het laatst poffertjes gegeten?
heel lang geleden wanneer voor het laatst een dagje uit geweest? @Marnat:thanks lieverd,had niet anders verwacht hoor,ga in sept.met donor beginnen.
Linnypin@ Wij hadden vanacht dus ook muziek overlast van de overburen, dat is dan wel toeval. Daardoor kwam deze vraag ook bij mij op. Chillin@ Succes lieverd met een donor zoeken. Stiekum had je toch wel hoop? Gister een dagje weg geweest . Wanneer voor het laatst naar een disco geweest?
heel lang geleden wanneer voor het laatst op vakantie geweest? @Marnat:heb al een donor,nu nog ff kijken wanneer we gaan beginnen.