Vraagje, hoe lang zwanger?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Sammetjen, 23 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sammetjen

    Sammetjen Actief lid

    6 feb 2008
    217
    1
    18
    Eindhoven
    Hallo allemaal,

    Een vraagje. Een vriendin van mij heeft net te horen gekregen dat ze zwanger is, helemaal super! Ze heeft endeometreose (goed gespeld?) en is al 2 x geopereerd, veel hormonen gehad en heeft net de eerste ronde IVF gehad. De artsen gaven haar weinig kans en als het niet zou lukken zou ze ICSI gaan doen.

    Helemaal overdonderd natuurlijk door het goede nieuws. Maar nu de vraag, hoe lang is ze zwanger. Ze denkt zelf 3 weken, het is namelijk 3 weken geleden dat de punctie gedaan is (en 3 dagen later is terug gezet), maar ik denk 5 weken. Zij krijgt toch ook 2 weken "cadeau"? Doordat ze zo blij was is ze al dat soort dingen vergeten te vragen en toch wel nieuwsgierig.

    En het is toch wel weer een succes verhaal, ik hoop dat ik anderen hiermee ook een hart onder de riem kan steken! En ik wil jullie allemaal heel veel succes wensen. Ik ben nu zwanger van ons eerste kindje en het is zo bijzonder. Ik hoop dat jullie het snel zelf mogen ervaren!

    Heel veel groetjes,
    Sam
     
  2. tummetje

    tummetje Fanatiek lid

    4 dec 2007
    4.270
    1
    0
    in mn holletje
    Volgens mij ook rond de 5 weken hoor.. als ik zo ff snel reken.. natuurlijk krijgt zij die twee weken ook cadeau :D

    Stel; 3 weken geleden een punctie (2 maart)
    TP op 5 maart

    = vandaag 2 weken en 4 dagen zwanger + 2 weken 'cadeau' = 4 weken en 4 dagen..

    Datums zijn ff reken voorbeeldje hoor, geen idee wanneer haar tp was ;)
     
  3. Ciara

    Ciara Bekend lid

    17 jun 2008
    659
    0
    0
    Amsterdam
    Dag Sam,

    Gefeliciteerd met vriendin! en jij uiteraard ook met je zwangerschap.

    Ze is 5 weken zwanger. Je telt 2 weken vanaf de punctie terug, dat is namelijk wanneer de bevruchting heeft plaatsgevonden.

    Groetjes,
    Ciara
     
  4. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Terugrekenen naar de punctie en dan twee weken erbij op, dat is de zwangerschapsduur.
     
  5. vergo

    vergo Fanatiek lid

    3 mrt 2007
    1.139
    0
    0
    Verkoopster, nagelstyliste
    dorpje bij amsterdam
    Leuk zeg voor je vriendin en inderdaad 5 weken.
     
  6. Sammetjen

    Sammetjen Actief lid

    6 feb 2008
    217
    1
    18
    Eindhoven
    Hoi,

    Bedankt voor jullie reacties en het bevestigen van mijn gevoel. Voor haar ook erg prettig om te weten! Tx
     

Deel Deze Pagina