Kan iemand mij helpen met het lezen van temperatuurkaart?

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Ilona0, 31 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ilona0

    Ilona0 Actief lid

    22 jan 2015
    482
    318
    63
    Vrouw
    Hoi allemaal,

    Wij zijn al een maand of 6 bezig om zwanger te raken. Nu ben ik deze cyclus voor het eerst begonnen met temperaturen.
    Ik heb een handige app gedownload waarin ik de meetresultaten kan bijhouden. Echter, kom ik niet helemaal uit wanneer mijn eisprong is geweest.
    Is dit wellicht op de 28e geweest of op de 29e? Ik vind het een beetje onduidelijk, omdat het in eerste instantie lijkt alsof dit op de 28e moet zijn geweest. Maar als ik kijk naar de 29e, dan zie ik daar een grotere stijging in temperatuur.

    Kan iemand mij alsjeblieft helpen? We hebben de 27e gemeenschap gehad, dus ik hoop zo dat het 'op tijd is geweest'.

    Bedankt!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. ProudMomii

    ProudMomii Actief lid

    3 apr 2018
    254
    121
    43
    Vrouw
    Ik denk toch de 28e omdat daar een dipje zit en vaak is er toch een dipje op de dag van de eisprong.
    Ikzelf gebruik fertillity friends (ik denk dat de meeste op deze pagina die gebruiken) die geeft ook automatisch aan wanneer je eisprong geweest is
     
  3. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.982
    15.610
    113
    Nabij Utrecht
    100% de 29e ;)

    En met sex op de 27e was je goed op tijd hoor :D
     
  4. Ilona0

    Ilona0 Actief lid

    22 jan 2015
    482
    318
    63
    Vrouw
    Oké dank jullie wel! Spannend!
     

Deel Deze Pagina