1,5 week na miskraam enorme buikpijn en veel bloedverlies

Discussion in 'Miskraam' started by LaVitaBella, Nov 21, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LaVitaBella

    LaVitaBella Bekend lid

    Sep 3, 2012
    840
    311
    63
    Female
    Sint Oedenrode
    Is dat ‘normaal’?
    Vorige week woensdag 22-11 een miskraam gehad, die dag veel bloedingen en grote stolsels.

    Na donderdag nam het bloedverlies geleidelijk aan af en geen stolsels meer.
    Vanmorgen veel buikpijn en tijdens het honden uitlaten weer een mega bloeding gehad. Bloed liep langs mijn benen af...
    Nu toch maar weer dik kraamverband terwijl ik gisteren al bijna ‘schoon’ leek voor mijn gevoel. Huisarts bellen of komt dit vaker voor?
     
  2. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    Jun 11, 2018
    5,314
    4,385
    113
    Female
    Heb je tussendoor een controle gehad? Kan best zijn dat er nog wat zat. Hier ook gehad dat het leek te stoppen en toen toch weer een paar flink bloedverlies.
     
  3. LaVitaBella

    LaVitaBella Bekend lid

    Sep 3, 2012
    840
    311
    63
    Female
    Sint Oedenrode
    Nee geen controle
     
  4. Appeltaartmetslagroom

    Jan 29, 2020
    196
    248
    43
    Female
    Ik heb dat bij de eerste miskraam ook gehad. De miskraam zelf was heftig, maar bloeden nam af en ik dacht ook dat het klaar was. Maar na anderhalve week kwam er een heel plakkaat en bloed. Bleek achteraf nog weefsel te zijn, maar ik stond wel even raar te kijken. Daarna nog een echo gehad om te kijken of het schoon was.
     

Share This Page