Na 5 jaar geen pil meer te hebben geslikt ben ik 2 maanden terug weer begonnen. Dit in verband met PMS klachten. Afgelopen maand ben ik ziek geworden in de 1e week van de pilstrip, hierdoor heb ik moeten stoppen omdat ik niks binnen kreeg. Wanneer kan ik nu het beste met de nieuwe pilstrip beginnen, iemand die dat toevallig weet?
Je start normaal weer op de eerste dag van je menstruatie. Je bent dan meteen beschermd. Je mag ook op een willekeurig moment weer starten maar dan weet je niet precies vanaf wanneer je beschermd bent.
Starten op de 1e dag van je menstruatie dan ben je gelijk bescherms. Als je op een later moment begint zou ik de 1e hele strip aanvullende bescherming gebruien. De meningen over wanneer de pil dan werkt zijn erg verschillend.
Je kan gewoon nu al starten, maar dan moet je ff nog een condoom gebruiken, de pil dan vanaf de 2e strip weer betrouwbaar. En anders starten op de 1e dag van je ongi, dan ben je gelijk veilig
Zoals ze hierboven al aangaven, je kan vandaag starten en in het achterhoofd houden dat je de komende weken niet beschermd bent.