ahh wat een vrolijke foto zeg trusteeeeeee mamenzo, oftewel maartje hihi misschien een idee om van het topic een clubje te maken en die op slot te gooien? gezien je nu ook wat meer info deelt enzo?
Morning! Wat een leuke foto's allemaal. Ik ben idd voor op slot zetten, dan wil ik ook wel e.a delen Vannacht hoefde ik niet snachts naar de wc.... Dan denk ik al gelijk....oh jee....zal het nog leven?? Pff word echt gek van mijn gedachten) xx
@isa: kan van alles zeggen dat dat niet het geval is, maar zou dat zelf ook denken bij elk dingetje haha me temp is nog weer wat hoger dus kan er wel vanuit gaan dat me eitje gesprongen is, yeahhh heb wel dat me onderbuik wat gevoelig is op het moment maar goed, ik doe nu ook veel bewegen en spieroefeningen dus kan ook zijn dat het daar vandaan komt.. vind het nu wel spannend dat we vanaf volgende keer weer echt gaan proberen
@isa. Vervelend he die onzekerheid. Wij letten ook overal op omdat we gewoon ons lijf niet meer vertrouwen. Ik hoop en duim iig heel hard voor jou. Wanneer hb je weer een echo? @mamajess. Yeahhhhh. En het volgende ei is een super ei. Hier geen kwaaltjes behalve ongi gevoel en pijn in m'n onderrug. Maakt me onzeker. Ik vind m'n temp ook zo laag. Vorige zwangerschap en bij de meeste vrouwen zit de temp rond de 37. Pppffff. Word gek van mezelf. M'n streepj is wel weer iets donkerder dan gisteren.
mijn temp ligt ook veel lager dan het gemiddelde hoor, ook bij een zwangerschap! eigenlijk zou je nu niet meer moeten tempen en testen anders maak je jezelf alleen maar gek..maaarrrrrrr dat is heel lastig weet ik uit ervaring hihi
De vorige x lag ie op 37.1 37.2. Stop wel met tempen . Testen doe ik nog wel even. Tot ik een knaller heb. . Kan het echt niet laten. Gelukkig begrijp je me.
Hoi meiden, Ik ben blij dat ik dit forum gevonden heb. Begin april testte ik positief, hele,aal in de wolken..ons eerste kindje zou in december geboren worden!! Eerste echo rond 7 weken was prima, mooi kloppend hartje..ik voelde me goed. Tot de termijnecho twee weken geleden, er was geen hartactie meer te zien..kindje overleden met 8 weken. Ik heb de eerste dagen gewacht of het spontaan op gang zou komen maardat deed het niet. Dus cytotec gekregen....dit trouwens nooit meer..wat een pijn en wat ben ik beroerd geweest. Maandag heb ik de controle echo of alles weg is..ik hoop hetzo want we willen zo snel mogelijk weer beginnen. Ik heb nog licht bloedverlies en soms wat buikpijn maar niet zo heftig meer. Een ding wat mij geruststeld is dat we zwanger kunnen worden. Maarnu voelt het erg leeg. Hadden het al aan veel mensen verteld en ook op mijn werk wisten ze het. Ik zoek de oorzaak ook steeds bij mezelf terwijl ik weet dat dat niet nodig is. Nu ben ik bezig met verwerken ervan en zo gezond mogelijk te leven om hopelijk snel weer zwanger te zijn...want ik mis het enorm!!!
maar je temp ligt ver boven coverline.... En natuurlijk voel je wat, dr gebeurt al een hoop van binnen... Níet teveel aan denken...mij lukt dat echt te goed deze keer... Heerlijk weertje....heb echt genoten van mn 5 dagen vrij...nu drie naar dat schijt werk.....
Meiden, leuk de fotos ik ben ook voor een besloten clubje want ik wil niet mn anonimiteit heel erg verliezen nu. @ johanne ik weet hoe je. E voelt, ook meegemaakt recent! Ook 1 e zw schao voor jou? Maar ik word wel positief van die zwangere hier, ga zat weer ff testen. En geeoon lekker weer aan de klus. Kan niemwachten om weer echt te beginnen en hopelijk binnen paar. Mnden weer zwanger!
ik heet marianne allemaal mooie vrouwen hier en prachtige kindjes ,ik vind het echt gezellig met jullie ik ben ook bang wat betreft onze anonimiteit maar ik voel me erg op mijn gemak bij jullie. @johanne;welkom hier zo erg hé wanneer het misloopt...dat euforische gevoel slaat dan zo bruut om in pijn en verdriet wij begrijpen je hier en we zijn er voor je.hopelijk is alles goed schoon en kan je snel weer verder
eum...en knappe mannen hé maar die zijn een beetje van onderbelang bij het "hart uitstorten" bij het babytjes maken daarentegen komen ze mooi van pas
hahaha molleke, hou op schij uit.... we zijn dr weer klaar mee, dr wordt maar weinig onder de dekens meer gekeken! ooohhhh welkom johanne.. balen dat je in deze situatie zit.. wanneer een hartje geklopt heeft, waan je je toch meer in de veilige zone... sluit je lekker bij ons aan en lucht je hard.. we hebben veel aan ons gezellig clubje ( en we zitten nog net niet op slot) zoek de oorzaak niet bij jezelf want het vruchtje is niet goed geweest..de natuur heeft zn harde werk gedaan.. en ik blaaaas hcg naar de meiden...xxxx jen, al wat zwangerder???
@johanne. Welkom meis. Verschrikkelijk dat jij ook deze ellende mee moet maken. Lucht je hart wanneer het nodig is. Persoonlijk heb Kim echt veel aan de meiden hier gehad. En nogsteeds. @mol. Fijn clubje he hier. Ben ik helemaal me je eens. En wat verwoord jij de dingen toch altijd mooi @sweetheart. Fijn dat je positief wordt van ons. We slepen je er doorheen en hopen en duimen voor een mooie nieuwe posi test. @mamenzo. Bij jullie ook rustig onder de dekens. Die van mij heeft nu gezegd dat hij tot 12 weken niet wil. Is bang dat het misgaat na alle ellende de vorige keren. Hihihi. Ben benieuwd of hij het vol gaat houden. Ik kan goed zonder dus dat is geen probleem. Heeft die van jou al geklaagd of is ie ook makkelijk. Voel nogsteeds weinig. Trekkerige gevoel blijft en ietsje gevoelige borsten sinds vandaag. En sinds een uurtje wat misselijk Ga morgen maar even bellen voor afspraak bij de gyn. En jij? Al meer kwaaltjes? Weet een van jullie hoe ik dit besloten kan maken hier. Ik ben echt een leek. Wil hem op slot doen zodat we lekker zonder anonimiteit te verliezen door kunnen kletsen. Knufffff voor jullie allemaal en ook ik blaas hcg naar jullie allemaal.
Hoi allemaal, Johanne welkom: verschrikkelijk om het mee te maken! Weten we helaas alles van!! Het verwerken van miskramen is een vak apart! Hier ook weinig activiteit onder de dekens Ik ben degene die geen polonaise wil in het eerste trimester. Ze zeggen dat het onzin is, maar mijn hoofd staat er ook absoluut niet naar!! Nog 4 weken naar de 12.... Hij wacht maar even) Gezellig clubje!! Geen idee idd hoe het besloten moet worden.. Xx