Weet je Daan... ik snap best dat je echt geen zin hebt om naar het ziekenhuis te gaan. En hoewel je zegt dat jij je geen zorgen maakt, is er blijkbaar toch wel wat twijfel. (Anders zou je er geen topic over openen.) Mag ik je nu even als strenge mama toespreken? Nu heb je de afgelopen 14 weken ZOVEEL opzij gezet voor je kleine. Wil je nu echt op het laatst het risico nemen dat je thuis bent terwijl je beter in het ziekenhuis had kunnen zijn. Zo, einde strenge-moeder-modus. Ik weet dat je nooit bewust een risico zult nemen met jullie kleine, dat heb je wel bewezen. En ik weet ook dat je het verdient om met je verjaardag lekker thuis te zijn, na alles wat je de laatst maanden hebt moeten laten. Maar toch meid: als je ook maar een beetje denkt dat het begonnen is, moet je bellen. Je vergeeft het jezelf nooit als het nu op het laatst nog mis zou gaan.
Mag ik dan ook even een bezorgde moeder uithangen? Ik heb je andere topic ook stiekem gevolgd Daan en ik denk echt dat je de gyn moet bellen. Nneem nu geen risico. Liever voor niets naar het zh en evt blijven dan dat het nu, na zoveel ellende en moeite, nog misgaat. Sorry wil je niet bang maken maar ben gewoon bezorgd.
ehhm mijn vk vraagt als eerste duurt ie langer al een min. en moet je op je ademen letten. op beide kan jij ja antwoorden nu.. toch.. Hoelaat is je vriend thuis?? (mijn vorige post dacht ik dat hij al thuis was en je dus binnen nu en een half uur zou douchen...en als het niet prettig voelt onder de douche, moet je zeker gaan bellen) binnen nu en een uur dan zou ik daar op wachten en dan bellen.. en anders nu bellen dat ie naar huis moet komen en gyn. bellen.. WAAROM ? JIJ TWIJFELT! je blijft hier hangen en probeert de singalen te ontdekken,dat is duidelijk en je voelt de verandering sinds vandaag! dus ergens denk je ik moet bellen en ergens hoop je van niet.Maar lieverd je bent nog te vroeg en er is teveel gebeurd. dus beter zeker als niet zeker en wil je zo de nacht in???
Jaaa Daan is in het ziekenhuis. Ze had duidelijk weeen, en ze hebben het ringetje er ter plekker uitgehaald! Ik denk dus wel dat ze vandaag of morgen haar kindje heeft!!!
HAHA Lees het allemaal nu pas, maar wat spannend! Gek hè dat je soms zo twijfelt maar het eigenlijk stiekem toch wel weet. Alleen wil je er nog niet echt aan dat er wel degelijk iets gebeurt. Nou in elk geval veel succes Daan! Fijn vannacht of morgen vroeg je kindje vast houden!
ie je wel.. je instinct zorgt wel dat je blijft twijfelen.. als het echt zo is ook al heb je geen idee wat je hoort te voelen.. je zal nu wel bezig zijn.. succes.. ik ben benieuwd..
Ook vanaf hier (ook al lees je dit natuurlijk pas als je al lang klaar bent) SUCCES DAAN! Ik hoop dat het allemaal vlot gaat en dat je straks een heerlijk gezond kindje in je armen mag houden.
och lieverd toch... *emo*..... ik hoop dat alles goed gaat!!!!!! hele dikke, ik-denk-aan-je-knuffel!!! Je kunt het!!!
Hallo dames, Ik heb toch maar gebeld . Bleken dus wel echt weeen te zijn. Ze kwamen om de 4 minuten en in het ziekenhuis al om de 2 minuten. Ze hebben de cerclage verwijderd en toen is het allemaal heel snel gegaan. Om 23.45 ben ik bevallen van onze zoon Levi! Hij maakt het naar omstandigheden goed.
*snif* gefeliciteerd meid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! geniet ervan!!!!!!!!! Knap gedaan hoor!!! Ik hoop dat Levi het goed doet!!!
Van harte gefeliciteerd Daan! Ik hoop dat Levi lekker gaat groeien en snel mee naar huis mag. En dat jij ook snel weer op de been bent na de bevalling! Ook ik hoor graag hoe het met jullie gaat de komende tijd.
Ik doe steeds updates van levi en mij in mijn andere topic . Onder zwangerschap - Helpen jullie mij erdoor heen... Ik weet niet hoe ik een link moet plaatsen .