39 was zelf maar 20 en ze was zelf ook heel jong... Weet nog dat ze zei, is dat nu een leeftijd om oma te worden? hehe
Ja had bij ons ook kunnen gebeuren Mijn moeder was 19 toen ze mij kreeg...als ik ook 19 of 20 geweest zou zijn
Mijn moeder was 41 toen ze oma werd, ik was 18. Hopelijk wachten mijn kids nog wel even... Mijn zoon is over 5 jaar ook 18 en ik kan me echt niet voorstellen dat ik over 5 jaar al oma zal kunnen zijn.
Het eerste kleinkind van mijn moeder werd geboren toen zij 48 was. Haar jongste kleinkind (mijn dochter) 30 jaar later. En 2,5 maand daarna kwam haar eerste achterkleinkind. Mijn schoonmoeder was overigens 56 toen ze voor het eerst oma werd. Nu is ze bijna 67, en een superoma voor onze kinderen. Ze kan alles met ze doen wat ze maar wil. Dat geldt helaas niet voor mijn moeder, maar die is ook wel echt heel serieus op leeftijd. Ik hoop stiekem dat mijn kinderen iets jonger aan kinderen zullen beginnen dan ik gedaan heb. Maar je hebt het niet voor het zeggen. Ik vind 43 ook wel superjong om oma te worden. Dat ben ik over 2 jaar al.... (maar ik ken wel oma's die ongeveer van mijn leeftijd zijn. Meestal was er dan of bij haarzelf, of bij haar dochter, of bij allebei sprake van een niet geplande zwangerschap)
Mijn moeder 37 jaar Ook net krap aan, want mijn oudste werd een dag voor mijn moeders verjaardag geboren.
Mijn moeder word ook op haar 39ste oma Mijn vriends moeder word voor het eerst oma op haar 57, wat een verschil.
Mijn moeder werd op haar 40e nog een keer moeder(achteraankomertje uit nieuw huwelijk) En op haar 41e werd ze voor het eerst oma, mn zus was 19 toen ze zwanger raakte. Mijn schoonmoeder is inmiddels 55 of 56 en nog steeds geen oma..
O joh... ik ben in mijn werk al een keer een oma van 26 tegengekomen. Was zelf op haar 13e moeder geworden en haar dochter was ook weer op d'r 12e al moeder geworden... Dus 't kan (bijna) altijd extremer Maar mijn moeder is voor het eerst oma geworden toen ze 53 was. Mijn schoonmoeder werd oma toen ze 44 was.
Mijn moeder werd oma toen ze 45 was. Ben zelf niet de oudste thuis, maar de 1e van mijn broer werd 4 maanden later geboren
ik heb nog geen kinderen helaas, maar mijn moeder werd op haar 39e oma,(neefje is nu 5) en mijn oma was op haar 42e (ik ben nu 26) voor het eerst oma!
Oja, ik zei net mn moeder werd voor het eerst oma op haar 41e(kindje van mn zus) en mijn oma werd dus op haar 58e al overgrootoma! Haha die leeftijd hebben mijn schoonouders al bijna bereikt zonder dat ze zelfs maar opa en oma zijn! Toch hoop ik dat we ze gauw opa en oma kunnen maken!