Mijn moeder was 54. Mijn zus was 28 toen haar eerste geboren werd en ik was een paar maanden later aan de beurt en was 24.
Ja,heel grappig! Zo is het ook gegaan bij haar oudste dochter,die had op haar 18e een dochter en die dochter kreeg ook al vroeg een dochter terwijl de oudste dochter nog een nakomeling kreeg. Dat kind is dus oom van zijn nichtje en ze schelen geloof ik 2 jaar of zo. (zijn nu wel al volwassen hoor!) We hebben een rare familie,oma had 18 kinderen.
65. Ik vind het te oud. Ik was zelf 29 toen ik zwanger werd van de eerste. Mijn moeder was al 33 toen ze van mij, haar eerste kind, zwanger werd. Mijn moeder is nu voor de tweede keer oma geworden, maar ze kan echt lang niet zoveel met de jongens als mijn schoonmoeder kan. Een dag oppassen bijvoorbeeld. En waar ik echt niet tegen kan, is dat gezeik (zo voelt het) elke keer, van "Als jij 18 bent... blablabla... maar dat maak ik niet meer mee." Mens, zeur niet en geniet van wat je NU mee kunt krijgen. En als je de kans wil vergroten, dat je er over 15 jaar nog bent, stop dan met roken of zo!
Mijn moeder was 41. Ze was zelf 18 toen mijn oudste zus geboren werd. Mijn een na oudste zus heeft als eerste een zoon gekregen op haar 22ste. Kleinkind Nr 6 is nu onderweg en mijn mdr is 51
Mijn moeder was 42 toen ze oma werd.. (ik was net 19 jaar toen ik mijn dochter kreeg) En mijn oma was 60 toen ze overgroot oma werd. haha.. Lekker jong dus allemaal! Hoop toch wel dat ik op een wat latere leeftijd oma mag worden!
Mijn moeder werd oma op 61 jarige leeftijd toen mn zoontje geboren werd in 2010. M'n ouders kregen mij best laat door een doodgeboorte die tussen mij en mn broer in zat.
39 .Mijn moeder was 17 met haar 1e kind ( met 25 had ze er 5 samen met mijn vader )en mijn zus kreeg haar 1e op haar 22 ste. Op haar 44ste had ze 4 kleinkinderen van 2 dochters. ( mijn zus en ik) andere zusjes zijn nog niet bezig met kinderen en een van mijn zusjes is afhankelijk van IVF dus dat traject duurt wel eventjes
Ik vind 65 op zich niet oud. Je moet tegenwoordig al tot je 67e doorwerken, en tegen de tijd dat ik 65 ben ga ik er vanuit dt dt tot je 70e is. Er zijn natuurlijk individuele verschillen, maar ik ken zat fitte niet mopperende 65-ers!
Wat ik wel mooi vond is dat de buurvrouw even oud als mijn moeder haar eerste kind kreeg toen mijn moeder oma werd.
Ze was 42. Ik werd moeder toen ik bijna 19 was. Nu, als mijn moeder met met mn oudste dochter en mijn zusje (11) over straat loopt, denken mensen dat de dames zusjes zijn....
als dat kan vanaf 30 neemt je kwaliteit en kans om zwanger te worden al af, in onze familie gaan ze zelfs met 32 al de overgang in, dan heb je weinig keuze natuurlijk als je meer als 1 kindje wilt en rekening ermee wilt houden dat het niet in 1 keer lukt moet je niet pas met 30 beginnen Er zijn veel stellen die in de problemen komen omdat ze pas met 30 (of halverwege 30) eens gaan proberen en dan ineens erachter komen dat de kans al verminderd is en eer dat je dan in die molen zit ben je al bijna 40 als je mama word..