Ik ben nu bijna 5 weken zwanger en ik heb nog geen last van misselijkheid. Wanneer begon dat bij jullie? Of mag ik de hoop koesteren dat ik niet misselijk ga worden? Ik heb wel (vooral 's nachts! ) last van buikpijn. Heel irritant, maar je moet er wat voor over hebben he? x
Precies vanaf week 6 tot week 20. BEROERD! ale: Ik hoop voor jou dat het minder erg zal zijn of zelfs geen klachten natuurlijk... Gefeliciteerd met je zwangerschap en geniet ervan!
ik bengelukkig helemaal niet miselijk geweest... Dus er is nog hoop voor je. Het hoeft dus niet te komen liefs Sandra
Aan het begin van week 5 begon ik me 's avonds wat misselijk te voelen. Nu is het veel heviger. Ik sta op met miselijkheid en ga er mee naar bed. Heel af en toe moet ik ook spugen, maar dat hoop ik zo min mogelijk mee te maken.
ik werd alleen misselijk van bepaalde dingen....plastic zakken bijvoorbeeld ..heel gek maar de geur daarvan kon ik van week 6 tot zeker week 15 niet verdragen .......
Nope ik ook niet. Had wel 's avonds bij het eten dat er echt bijna niks inging en als ik dan toch doorat wel misselijk werd. Liefs, Duveldraakje
Ik ben vanaf week 6 misselijk geweest.Van 's ochtends tot 's avonds laat!Nu is het sinds 2 weken wat minder geworden,maar kokhals ik weer wat meer.
Het begon bij mij in week 6 en eindigde gelukkig snel....in week 9. Nu ben ik af en toe misselijk, wannneer ik enorme honger heb of wanneer ik iets heel erg vies' ruik.
begon ik week 6, misselijk veel overgeven heb weken lang alleen op vloeibaar voedsel en fruit geleefd pas in week 17 werd het minder. maar er zijn nog steeds bepaalde geuren die ik moet vermijden (vooral vlees) anders word ik misselijk en moet ik overgeven
ik ben bij beide zwangerschappen eigenlijk niet misselijk geweest.. dus dat kan ook hoor.. geen zorgen maken hoor
Bij mij begon dat al heel snel, de dag na de eisprong (en dus ook na bevruchting).Dat was in week 4 en dacht al gelijk dat ik zwanger was. In week 6 testte ik positief. De misselijkheid bleef aanhouden tot week 14. Braken heb ik gelukkig nooit hoeven doen. Ik word nu nog wel eens misselijk bij bepaalde geuren (sigarettenrook bv)