nog niet. Wel heb ik haar gisteren een hemd aangedaan onder haar shirt met lange mouwen. Als jas gebruiken we nu nog haar zomerjas of de regenjas. Vanmiddag had ze het warm met zomerjas, shirt lm en hemd. Dus winterjas is hier echt nog niet nodig.
Als ik zelf een winterjas aantrek, dan krijgt onze zoon hem ook aan. Dus gewoon als ik het koud vind. Ik kleed hem sowieso hetzelfde als mezelf. (Qua aantal laagjes en dikte dan.) Alleen als hij achterop de fiets gaat, houd ik er altijd tekening mee dat ik hem iets warmer kleed dan mijzelf.
Vandaag nog een zomerjas, maar wel een dun vestje eronder (met shirt met korte mouwen daaronder). Het was hier wel koud: maar 7,5 graad vanochtend. Maar ze had het niet koud, zei ze.
Hier ook nog de zomerjas, had mijn dochter gister haar borgvest aangedaan en toen kwam ze thuis met: mama die wil ik nog niet aan...ik zweet zo
geen idee wat een borgvest is, maar hier haar winterjas als ik het koud vind.. tja geen idee wanneer. Nu heeft ze haar windjack aan met een shirt met lange mouwen een hemd eronder.
Daymian heeft een spijkerjasje met een bodywarmer en alyssa heeft vanmorgen haar dunne winterjas aangehad. De echte dikke winterjassen blijven nog even in de kast. Liefs doris
ik doe ook aan tussenjassen, of bijv zomerjas met dik vest eronder.. Heb ook nog tal van opties om dikker aan te kleden winterjas vanaf 10 gr en kouder denk ik..tja tenzij je bijv met 11/12 gr uren gaat wandelen, dan is mss een winterjas wel fijn..maar ik stel het liefst btj uit
Mijn zoontje had vandaag alleen een bodywarmer aan. En daaronder een overhemd. Morgen op de fiets waarschijnlijk een vestje extra. Winterjas komt pas uit de kast als het echt koud wordt
Onze dochter draagt shirts/jurkjes met lange mouwen of als ze een korte mouwen jurkje heeft een lange mouwen romper eronder. En voor buiten haar zomerjasje of spijkerjasje met vestje eronder Onze zoon draagt een hemd en een shirt lange mouwen of een dunne trui. Voor buiten heeft hij zn zomerjack waar je een fleecevest in en uit kunt ritsen. Dus ene dag zit het fleecevest er wel in en andere dag niet. Ligt er ook aan wat hij binnen aanheeft.
Hier al wel de winterjas voor de ochtenden, als smiddags de zon schijn gaat gewoon de zomerjas aan maar vind het smorgens erg koud met die mist en wind!