ik hoor van zo veel moeders hier dat ze het gewoon aanvoelden... Wel wel wel...Ik voelde bij de zwangerschap van mijn zoontje ook aan dat het een meisje zou zijn...Daar zat ik dus fout!!!! hahaha
Met 16 weken en 2 dagen, een meisje! was er zoiezo al van overtuigd dat het een meid zou worden, de rest van de familie niet haha..
1e zwangerschap op de dag dat ik 20weken was. 2x bevestigd want gingen zelfde dag naar 9maanden beurs en hadden daar echo (smorgens was de 20weken echo) deze zwangerschap op de dag van 17weken met een pretecho. 1e zwangerschap had ik t fout, dacht een meid en is jongen. 2e zwangerschap goed, dacht een meid en tis ook een meid
hier bij 13,5 week, dankzij een vlokkentest Uiteraard de vlokkentest niet om die reden, maar dankzij 1:20 kans op Down.. gelukkig alles ok met de kleine, en door die ellende wisten we wel bij 13,5 week dat we een zoontje krijgen. Toch een positief puntje eraan!
Met 12 weken met de NUB theorie, dit bleek met 15 weken te kloppen (pretecho).. A.s. vrijdag de 20 wekenecho, dus dan zullen we het zien.
Bij m'n dochtertje met 17 weken (pretecho), wat is bevestigd bij de 20 weken echo. Nu hebben we volgende week vrijdag een prectecho, dan ben ik 16 weken en 3 dagen. We hopen dan te horen te krijgen of we een meisje of een jongen verwachten.
Bij onze dochter met 40 weken en 4 dagen En bij deze zwangerschap wisten we het met 16 weken en 2 dagen.
Met 13 weken. We hebben toen een hele uitgebreide medische echo gehad. De arts was zo lief en zei dat middels de nub voor 95% zeker vast stond wat het zou worden als je het goed in beeld krijgt. En dat kreeg ze. Overduidelijk een jongetje en dat is het (tot nu toe hahah) nog steeds!
bij de eerste met 18 weken tijdens eigen pretecho en bevestigd met 20 weken echo. bij deze hoop ik het met 15w3d te horen, want ik wilde het weten voor de 9maandenbeurs kan ik gericht gaat shoppen, dus hoop dat hij het dan ziet, nog 1,5 week
Bij mijn dochtertje ontdekten we het tijdens een pretecho met 18 weken zwangerschap. Deze keer hadden we die zelfde echo iets eerder, en kwamen we er met 16 weken zwangerschap achter dat er een jochie groeit!