Zware benen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door mariekebalm, 20 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    31 okt 2006
    1.882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Het is hier super warm en benauwd en heb last van mijn kuiten en als ik loop voelen mijn benen heel zwaar aan, ook heb ik moeite met traplopen. Wat doen jullie daartegen? (zonder merkdingen te noemen, want ze hebben hier niet dezelfde dingen als in NL ;) )
     
  2. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    3 sep 2006
    4.383
    36
    48
    Ik herken het. En heb er zo`n last van als ik aan het werk ben. (trap op trap af) Af en toe willen mijn benen echt niet meer ! Ik loop maar gewoon door. Heb geen tip voor je. Want niets doen helpt bij mij ook niet.
     
  3. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    zodra je kunt, beentjes omhoog! En 's nachts ook met je benen wat hoger liggen (kussen onder je benen of onder het uiteinde van je matras)
    Veel water drinken, genoeg bewegen maar ook op tijd ontspannen en rusten, en vooral goeie schoenen. Ik was zo stom om op 'schattige slippertjes' de stad in te gaan, een tijdje geleden en had ontzettend zware benen toen ik thuis kwam. Dus comfort gaat voor!

    sterkte
    Amber
     

Deel Deze Pagina