De vraag zegt het al! Benthe is wakker van ongeveer 9/10 smorgens tot 12.00 uur smorgens lopen we een eind en slaapt ze meestal ook in de kinderwagen Smiddag van 3/4/5 uur tot een uur of 8 blijft ze op dit is dus metelkaar ongeveer 5 uren dat we haar wakker houden. en dan rekenen we niet het uurtje of meer dat ze zich zelf wakker maakt door te huilen zeg maar. maar ze kan haar zo slecht vermaken in box of wipstoel ze moet altijd bij iemand zitten anders zet ze het op brullen hoe hebben jullie dit ?een speen wil ze niet.
Waarom houd je haar wakker, of wil je haar wakker houden? Of ik snap je vraag niet goed Ik houd Kian nooit wakker maar leg hem meteen op bed als hij slaap vertoond en dat is zowiezo al 3 dutten per dag plus de hele nacht. Torn hij jkonger dan 3 maanden was was hij zeker minder dan 5 uur per dag op.
Ik snap je vraag ook niet zo goed. Je kindje is pas 2 wkn zie ik, als ze meestal net geboren zijn dan slapen ze veel. Bij Yassir was het echt voeden en slapen.
Hoi, Op deze leeftijd slapen ze vaak veel. Ik zou haar niet wakker houden. Een kindje zo jong kan zichzelf nog niet langere tijd vermaken in de box of wipstoel. Het huilen zou ook gewoon kunnen komen omdat ze moe is. Ik zou haar direct bij de eerste tekenen van moeheid in haar bedje leggen, je zult zien dat ze naarmate ze ouder wordt steeds langer echt wakker is, en dan zal ze zich ook beter in de box of wipstoel kunnen vermaken. Wanneer je haar wakker houdt kun je ook in een negatieve spiraal terecht komen, ofwel, zij is moe maar kan dus niet slapen en wordt daardoor huilerig en kan dan ook niet slapen wanneer je haar wil laten slapen. Gevolg oververmoeidheid en een huilerig kindje. Ik laat Colin alleen in de box,wipstoel of bij mij als hij echt wakker is en zelfs nu is hij soms minder dan 5 uur wakker (niet altijd hoor), maar dan heeft hij het gewoon nodig.
Uhh meid, net als bovenstaand... je moet je kindje echt niet wakker houden hoor! Daar is ze nog véél te jong voor
ik snap de vraag niet zo goed eigenlijk.... waarom je kindje wakker houden? ik heb dit nog nooit gedaan.... een kindje van twee weken oud kan zich zelf nog niet vermaken hoor en toen ons gea zo oud was sliep ze nog heel veel....
Dit is een teken dat ze moe is! Dan lekker in bed stoppen. Wakker houden doe ik hier ook niet. Lekker naar bed hoor. Gr Otje
Nee als ze moe ik leg ik haar in haar bedje naturlijk. maar bedoel eigenlijk hoe lang is jullie kindje wakker? staat er een beetje verkeerd. Benthe is zelf ongeveer 5 uren wakker metelkaar en wil alleen op schoot zitten en slaapt dan niet de box op wipstoel vind ze niks aan marja we kunnen haar ook niet altijd vasthouden
danisha sliep in het begin nog wel veel maar nu slaapt ze vooral sochtends en savonds en overdag loop ik idd ook veel met haar op de arm.. ik heb weinig keus want ze kan zichzelf nog niet vermaken.. de box vind ze eventjes leuk tot ze uitgekeken is op de nijntje mobiel en de schommelstoel is nu ook wel een succes.. ze zit er nu ook in en ligt alweer te slapen.. kan ik mooi even rustig eten en dan leg ik haar in bedje (wat brullen word)
hier leg ik hem iedere keer in bed als hij moe is, toen hij zo jong was, was hij denk per voeding een 3 kwartier tot een uur wakker incl het voeden zelf. in de box hunzelf vermaken begint denk ik ongeveer pas vanaf de 3 maanden, maar ook niet lang hoor
Wij hielden Jaime nooit wakker en nog steeds niet. Als ze moe is (oogjes wrijven, gapen) dan gaat ze gelijk naar bed toe.
Toen Hugo 2 weken oud was, was hij bijna NIET wakker, meer slapen dan wakker... hij werd wakker omdat hij honger had en ging dan eigenlijk daarna vrijwel meteen weer naar bed, Hugo was hooguit 1 uurtje of anderhalf wakker tussendoor.... juist in het begin hebben ze heel veel slaap nodig. Hugo ging na elke voeding nog naar bed. Ik denk dat hij alles bijelkaar misschien 4 uurtjes wakker was... Je kunt het beste een beetje ritme aanhouden. Wakker worden, voeden, boeren, heel even samsen spelen, dan even in de box en dan bij de eerste tekenen van moeheid, naar bedje.... Succes ermee, Groetjes Niki
Dat wilde ik ook zeggen. Ik hield op die leeftijd ook een vast schema aan. Schone luier, voeden, boertje, nog even bij mij of mijn vriend liggen en dan weer terug in de wieg. Hij kreeg toen nog om de drie uur voeding en sliep al met al toch wel 2 uur tussen de voedingen. In de box of wipstoeltje had ik hem nog niet.
Ik snap ook niets van je vraag. Zeker niet in combinatie met een baby van 2 weken. Toen Jarissa 2 weken was, was het voeden, verschonen, knuffelen, slapen. Wipstoel op die leeftijd? Ik kan me er niets bij voorstellen. Dat ligt toch helemaal niet lekker voor zo'n kleintje? In de box lag Jarissa misschien 5 minuutjes. Toen ze nog zo klein was, sliep ze wel eens in de box. Je hebt toch tijd genoeg voor jezelf in de tijd dat je baby slaapt? Ik vond het geen opgave hoor om dat kleine poosje dat Jarissa wakker was met haar op schoot te zitten. Heerlijk juist. Voor je het wist, sliep ze weer. Edit: ik heb de poll dus niet ingevuld, ik heb Jarissa nooit wakker gehouden, doe ik nog steeds niet.
Ok bedankt voor julie antwoorden. ik snap mijn vraag zelf ook niet meer hoe ik het heb beschreven maar in iedergeval het ging erom hoelang julie kindjes totaal wakker waren. en als Benthe wakker is is dat ook meestal rond etenstijd dus vandaar dat we dan niet altijd tijd hebben om haar vast te houden beetje gevaarlijk met warm eten. en in een wipertje zetten gebeurd heus wel meer. is toch wat kleiner dan een box
Haha, soms werkt de zwangerschapsdementie wat langer. Ik heb het nu nog wel eens. Tuurlijk kan je kind wel in een wipstoeltje maar ik vind het persoonlijk niet lekker liggen voor zo'n kleintje. Tja, en dan dat eten. Dat houden ze lang vol, onder etenstijd aandacht nodig hebben. Een van de eerste dingen die ik heb geleerd als nieuwe mama is koude thee drinken en koud eten eten. Blijkt helemaal niet zo erg te zijn als je een baby hebt!