Doen jullie boter onder smeerkaas of smeerworst op een boterham? Ik doe het meestal niet (vergeet het, omdat ik zelf ook geen boter onder smeerbaar beleg doe), maar het is voor ons dochtertje denk ik wel beter, of niet? Of hoeven ze nog geen boter als ze nog bijna 500 ml melk opvolgmelk krijgen?
Ik doe het altijd wel. Ik denk ook dat ze het hierdoor wat makkelijker weg krijgt. Het is (naar mijn mening) wat smakelijker. Boter is toch 1 van de goede vetten? Nova krijgt nog 3 flesjes per dag van 200 cc. Maar dat komt denk ik ook omdat ze weinig ander drinken wil hebben.
Ik probeer er tegenwoordig wel aan te denken maar vergeet het ook wel vaak. Smeerbare boter bevat veel goede vetten dus het is verstandig om dit wel te geven
Lekker boter erop smeren. Misschien met smeerkaas niet maar wel met worst zou ik het zeker doen. Zo wennen ze snel aan de boter en er zitten goede stoffen in.
ik doe het ook nooit eigenlijk, dat is ook niet echt bij me opgekomen . Wel krijgt ze soms een boterham alleen met boter (iets dikker dan ikzelf zou doen) , zodat ze ook goed went aan die smaak.