Ja heerlijk, ongeacht seizoen. Soms met, soms zonder slagroom maar ik heb op de 1e gestemd omdat met wel lekkerder is. Onlangs nog waren we in Duitsland en vonden we daar in de winkel Milka chocolademelk pads voor in de senseo. Gelijk uitgeprobeerd hoor, hmm! Koude chocolademelk vind ik dan weer niet lekker..
Ik voel me ook absoluut niet aangevallen, want ik drink het zelf ook heel vaak in de zomer en dan kijken mensen je echt zo aan van: Dan denk ik: je drinkt toch ook warme koffie in de zomer, dus waarom geen warme choco? Althans, als je dat lekker vindt. Maar ik ben sowieso een rare, want ik lust geen koffie
Hangt er van af. Als het Nesquik is dan liefst ijskoud en zonder slagroom. Maar af en toe lust ik ook wel een warme chocolademelk en dan liefst met slagroom als het kan.
Wat maak je toch altijd een leuke topics bolkje! Ik hou van chocomelk! En het allerlekkerste warme, met heel veel spekjes erin! Oohhhh heerlijk
Yummie, ik hou van chocomel! ! Warm, koud, met slagroom, zonder slagroom. Met de wintersport, lekker meer rum. Maar helaas sla ik ook met regelmaat over, anders dan kun je me vooruit gaan rollen. Beetje jammer dat het een calorie-rijk drankje is😢
Jaaa! Met slagroom! Ik drink het in de zomer alleen op de iets koudere dagen en alleen als we op een terrasje zitten ofzo. Maar in de winter haal ik zelf ook pakken chocomel in huis, zooo lekker. Ik vind het alleen nóg lekkerder als ik het gezellig met iemand samen drink, maar helaas; mijn man lust geen warme dranken en ook geen melkproducten.
Ik lust het wel. zeker met een anijs blokje erin maar drink het zelden of nooit. vanwege de lijn eigenlijk ja. laten we zegen eens per winter? dochters drinken het bijna elke morgen. 1 bekertje
Alles met slagroom is sowieso goed.. zomer/winter/ochtend/avond maar ook hier, chocomel drink ik zowel warm als koud, warm altijd met slagroom, koud ook wel eens zonder. Ik zie helaas alleen de kilo's er aanvliegen als ik het drink.
Anders: Ik begin er in de herfst mee Heerlijk met een vleugje kaneel en andere herfstachtige ingrediënten. Ik maak het trouwens wel zelf, geen pakjes van een nestle met waslijst aan ingrediënten.
Dit was thuis als kind een soort van ontbijt: warme chocomelk en daar je boterhammetjes in doppen. Mmmmmmmmmmmm
Dit, haha (incl. het koffie-deel). Heerlijk warme chocolademelk! Soms echt even een verwenmomentje Drink ook een enkele keer goed koude: ook lekker wat mij betreft.
Ik heb gestemd op: Ja, maar alleen in de winter, met slagroom. Ik wil het ook nog wel eens drinken met de Herfst maar met de lente of zomer eigenlijk nooit.