Hoi allemaal! Met dit koude weer ben ik op zoek naar goede warme wanten. Heb ik in het verleden weleens gehad en vond ik warmer dan handschoenen. Ik moet ‘s ochtends een stuk fietsen en wil heel graag warme handen! Weet iemand goede, warme wanten voor niet al te veel geld? ( tot €25)
Voor mij kinderen heb ik laatst bij Zeeman vrij normale zwarte wanten gehaald. Geen kindermaten want ze zijn tieners. Onze zoon had vandaag warme handen toen hij thuiskwam van school. Ze vinden ze beide erg fijn. Goedkoop...volgens mij maar 4 euro. Maar misschien niet wat je zoekt.
Nou ik zoek warme, niet te dure wanten dus ik ga kijken. Dankjewel! Zijn ze ook waterdicht eigenlijk?
Ik zou ook naar ski merken kijken. Limango heeft goed betaalbare wanten, alleen de levertijd kan tegenvallen.
Leren gevoerde handschoenen vind ik goed warm van de Hema. Je hebt ze ook in wanten. Zijn alleen niet waterdicht
Ik heb ze bij intratuin vandaan, vandaag 20 km gefietst en nog redelijk warme handen.Mijn zoon heeft ze ook ,ook lekkere warme handjes en ze zijn waterdicht.Waren 9 euro.
O jammer mijn moeder heeft de handschoenen en is er super blij mee. Ik heb ook handschoenen van laimbock, ook zo fijn!
Ik heb skiwanten van de Scapino, zijn lekker warm! 20 euro https://www.scapino.nl/mountain-peak-dames-pro-softshell-skiwanten-063760200
Bedankt voor alle tips! Ik ga dit weekend even de stad in om goede uit te zoeken. Vind via internet hierbij toch lastig omdat ik even wil voelen/ proberen.