Was dit een miskraam?

Discussie in 'Miskraam' gestart door hallo1234, 28 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hallo1234

    hallo1234 Lid

    18 apr 2016
    75
    6
    8
    Hallo dames,

    Vorige week dinsdag met meerdere testen positief getest. Dit waren geen knallers maar toch duidelijk te zien.
    Vorige week donderdag beginnen met bloeden, gewoon het zelfde als mijn menstruatie. Ook kleine stolsels maar geen krampen etc. Wel heeft de bloeding 6 dagen geduurd. Vandaag opnieuw getest en de test is nog heel licht positief, echt een tuurtest.

    Wat denken jullie? Is dit een miskraam geweest?
     
  2. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    5 dec 2013
    2.073
    465
    83
    Vrouw
    Drenthe
    Het ziet er eerlijk gezegd niet goed uit.. tuurlijk het kan zijn dat je urine minder geconcentreerd is etc, alleen de bloeding erbij doet mij vermoeden dat je een mk gehad hebt.

    Voor mij was dat telkens 'het' teken dat er een mk aan kwam, de lichter wordende testen. Hoop voor jou dat het tegendeel bewezen wordt, maar wil je wel sterkte wensen, ook voor de onzekerheid
     
  3. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    13 sep 2014
    9.446
    4.241
    113
    Ben bang dat het er dan niet goed uit ziet..
     

Deel Deze Pagina