Mijn schoonzusje was zwanger in de winter, nou, die vond het ook echt geen pretje.... Hield net zoveel vocht vast, kon geen schoenen meer aan en liep dus eind november met haar teenslippertjes... Maar om nou te zeggen dat dit lekker is................ Nee, ook niet... Ik hoop ook echt dat mijn kleine mannetje na het weekend ( aangezien het dan pas weer wat koeler gaat worden ) zijn papa wil leren kennen, want deze mama is het zat!
pffff wat een weer idd en ik zie net dat het vanmiddag ook weer lekker benauwd wordt. ons kleintje moet toch nog even blijven zitten maar hopelijk wordt het snel iets minder warm, vind het ook zo zonde om met dit weer steeds binnen te zitten maar zo gauw ik beweeg dan zweet ik al. normaal kan ik heel goed tegen de warmte maar dat is nu wel anders. helaas snapt ook niet iedereen dit en wilde ze me midden in de zon op een terras zetten van het weekend. na een zweetexplosie kreeg ik toch een plaatsje in de schaduw. xxxxxxxxxxxxx
moet vanmiddag met dit warme weer naar het ziekenhuis controlle ze gaan kijken of ik al inleidbaar ben nou ik zou het echt helemaal niet erg vinden pffff maarja straks beval je zit je met die hitte boven in je kraambad lijkt me ook geen pretje
sophie is van begin september, maar de volgende zou ik ook wel van september willen, is me erg goed bevallen.
1e kindje was in januari, niks geen dikke pootjes. 2e was ik in april uitgerekend, nou in april kan het ook heel warm zijn, kijk maar naar vorig jaar, had me toch dikke enkels! Was erg warm toen.
moet eerlijk bekennen (wel even afkloppen) dat ik er maar weinig last van heb. Heb een heerlijke tuin waabij je kan kiezen om in het zonnetje te zitten of in de schaduw en in de schaduw is het echt heerlijk. Verder is ons huis ook heel cool waardoor ik er echt niet zoveel last van heb. Zodra ik in de volle zon loop word het me wel teveel hoor maar die probeer ik gewoon te vermijden
Oh ... ik heb er ook zo'n last van. Van mij mag het een paar graadjes koeler zijn. Naar het strand hoef van mij nu niet. Ik zoek liever een plekje in de schaduw. Afgelopen weekend had ik het helemaal niet naar mijn zin. In huis koelde het niet af en daardoor ook slecht geslapen. Op mijn werk zit ik gelukkig onder de airco. Het nadeel is wel dat je daar snotterig van wordt. Ik probeer me maar rustig te houden, zover dat kan.