Even een praktisch vraagje, zie ook bijgevoegde foto. Kan ik op de A4 richting Amsterdam dan nog wel afslag Rijswijk nemen dit weekend ? Of kan ik via de A13 ook bij de A4 afslag Rijswijk komen?
Waar wil je heen? En uit welke richting kom je? Ik zou vanaf de A12 afslag voorburg nemen of de A13 pakken! Dus via A4 naar A13 doorsteken.
Ik wil naar Rijswijk centrum en kom dus vanaf A4 Beneluxtunnel. De A4 is vanaf Rijswijk afgesloten staat op de website dus kan ik dan wel of niet doorrijden tot afslag Rijswijk?
Ja je kan als je op de A4 vanuit Rotterdam komt nog de afslag Rijswijk centrum pakken, vanaf de afrit daarna (plaspoelpolder) is de A4 afgesloten. Maar je kan bv ook nog gewoon de A13 op vanuit de A4 en dus ook nog via deze afslag Rijswijk inrijden. Maar Rijswijk-centrum is dus zeker geen probleem.
https://m.omroepwest.nl/nieuws/3676589 Via deze link kun je een plaatje van de afsluiting zien en deze ligt dus de afslag verder bij Ypenburg.