Hey meiden, Wij hebben een erker, een driehoek zeg maar ( je hebt ze ook rechthoekig). Nou zat ik erover te denken om bij de 2 schuine kanten lange, dichte vitrage te doen en het midden stuk (het rechte raam) geen vitrage maar leuke takken met een hoop bombari erin en op de vensterbank wat hogere kaarsen dinge zodat het wel bedekt is. Nu heb ik heb half lange gordijnen ( vanaf bovenaf) en zelfklevende folie op het onderste stuk ivm inkijk. Voor mij hoefde het nooit zo dicht maar nu wij een erkerwoning met de zithoek bij de erker hebben wil ik het toch wat meer gesloten. Vriendlief vindt dat plastic maar niets, maar ik wil geen constante inkijk. Vandaar dit idee. Maar zou het raar zijn, op de schuine ramen wel vitrages en op het rechte niets ( ja deco troep dan ).
Heb je het tegenover je vriend ook benoemd als deco troep? Misschien moet je even een foto googlen en aan hem laten zien. Ik houd persoonlijk van een rustige uitstraling en dat kan heel goed bereikt worden met jou plan. Het klinkt prima hoor!
Ik vind het best leuk klinken, maar ben je niet bang dat je dan nog steeds last hebt van inkijk? Ik ben zelf juist altijd eerder geneigd te kijken als mensen allemaal dingen voor het raam hebben staan/hangen.
Vriend wil juist van dat plastic af en heeft 10x liever de "deco-troep" hij voelt zich opgesloten met het plastic.
Ja dan heb je nog wel inkijk maar dan alleen op het moment dat ze exact voor het raam staan/lopen. Bij de schuine ramen kunnen ze al vanaf veel eerder naar binnen kijken zeg maar.
Dit is zoals het nu is. Zoals je kan zien was dit met een verjaardag dus even de versiering wegdenken aub
Ik denk persoonlijk dat het niet mooi staat.. Je moet dan flink wat "decotroep" neerzetten om de meeste inkijk weg te nemen en daar hou ik persoonlijk niet van maar dat natuurlijk dan mijn smaak Zijn de jaloeziën van ikea geen idee? Dan kun je er evegoed een gordijn voor hangen en misschien leuk oppakken, maar als je dan even geen zin hebt in inkijk, dan draai je de jaloezien dicht en hoef je het dus niet vol te zetten met decotroep
Ja, ik heb nu ook luxaflex. Maar ik wil gewoon niet als ik op de bank zit iedereen me direct in mijn porem kijkt haha. Als ik echt privé wil zitten doe ik alles dicht idd. Maar ik wil gewoon want minder inkijk, tja, dan kan ik de hele dag wel dicht gaan zitten. Iig thanks voor het meedenken
Ik zou het niet doen, kaarsen of een plantje vind ik wel leuk. Veel rustiger dan deco troep. En plasticfolie vind ik heel lelijk. Ik zou vouwgordijnen doen voor alle ramen.
Ik zou duo roljaloezien doen die kan je dicht of open doen en je kan ze ook omhoog rollen of half omhoog daar kan je echt veel kanten mee op. Ik heb ze zelf ook en ben er heel blij mee
Ik zou die dingen die er nu staan gewoon voor het middelste raam zetten en dan van die horizontale takken met een dingetje erin. Dus niet heel pompeus ofzo hoor.
Persoonlijk vind ik lange vitrage vanaf het plafond tot op de grond mooi en wel zo gemaakt dat ze helemaal dicht kunnen met haakje aan zo`n railsysteem. Dan kan je bijv. s`avonds de vitrage helemaal dichtschuiven en overdag een stuk open. Wij hebben van vitrage stof zo`n nep vouwgordijn zodat de inkijk erg klein is. En ja ik houd ook van een tak met prullen eraan. Zelf heb ik een grote schemerlamp van 60 cm voor het raam en 1 sierpot. Rustig maar wel mooi.
Ik vind het idee wel leuk.. Als je nou bij t middelste raam 2 mooie grote vazen zet met daarin takken etc. Kan je bij meeste bloemenspeciaalzaken laten maken. En die andere ramen dicht zoals je al wou. Ik denk dat het dan heel rustig oogt en je genoeg beschut zit voor pottenkijkers.