Ik ben benieuwd of iemand ervaring heeft met het volgende of misschien bruikbare tips voor ons heeft; Na een vrij heftige bevalling (sterrenkijker en vacuümverlossing) zijn wij ruim een week geleden ouders geworden van een prachtige zoon. De eerste dagen deed hij het hartstikke goed qua slapen; overdag in de kinderwagen en 's nachts in zijn wieg naast mij. Sinds een paar dagen wil hij overdag echter alleen maar op de arm en zelfs dan slaapt hij amper. Hij is niet onrustig en huilt niet veel maar het lijkt me niet goed dat hij uren achtereen wakker is.... Helemaal vreemd is het dat ik hem 's avonds en 's nachts wakker in zijn eigen wieg leg, en hij gewoon gaat slapen! We hebben al geprobeerd om hem in te bakeren, een speen te geven, te troosten in bed en ik heb hem zelfs al 10 minuten laten huilen, allen zonder resultaat. Iemand tips/ideeën??
Hadden wij ook bij onze eerste. In de nacht sliep hij prima en overdag gewoon niet. Wij hebben hem in de draagdoek gedragen tot een week of 10. Dan sliep hij tenminste en konden wij nog wat doen. Onze tweede slaapt overigens wel gewoon overdag. Snappen heb ik het nooit gedaan. Gewoon doen wat werkt.
Ik had een rekbare draagdoek,onze jongste sliep daar altijd heerlijk in. Als ze eenmaal sliep kon ik haar heel gemakkelijk overleggen in haar wiegje
O joh...heel normaal (maar voor jezelf doodvermoeiend). Alle 3 mijn kinderen hadden moeite met overdag slapen. Draagdoek was de uitkomst. Kwam vanzelf goed.
Gewoon lekker bij je houden, komt vanzelf wel! Wat je evt. nog kan proberen is inbakeren, sommige kinderen hebben die geborgenheid nodig. Hier ook een poosje gedaan, ik nam hem dan ingebakerd in m'n armen en als hij sliep legde ik hem in z'n bedje. Later bleek zoontje een echte buikslaper te zijn en vanaf toen sliep hij echt beter. Hij is nu nog zo klein, gewoon doe wat nu werkt en hij nodig heeft. Mocht je het idee hebben dat hij ongemak ervaart dan zou ik daar ook wat mee doen, maar dat maak ik niet uit je verhaal op. En iets wat je uitprobeert, zoals bijv. inbakeren, moet je ook even volhouden hé?! Je kan na 2 dagen inbakeren niet zeggen dat het niet werkt, kindjes hebben ook tijd nodig om ergens aan te wennen en tussen bij mama op de arm slapen en laten huilen in bed zitten ook nog een heleboel opties.