Heb een vraagje! Verweekt de baarmoedermond alleen als de baby ook indaalt of al ingedaald is..? Of kan het ook zo zijn dat je baarmoedermond wel verweekt of al verweken is terwijl de baby nog niet ingedaald is of zelfs in stuit ligt?
hoihoi.. onze kleine was half ingedaald... en afgelopen maandag helemaal niet meer. Ik heb veel last van "onderen" en veel steken en volgens mijn verloskundige is de kans dan groot dat de boel daar dan al aan het verweken is. Dus het kan wel denk ik?
Had dezelfde vraag! Mijn kindje zat bij de vorige controle nog heel hoog, maar mijn baarmoederhals was wel al aan het verweken... Morgen terug op controle, ben benieuwd hoe het nu gesteld is en of er opening is. Ik denk niet dat de kleine al in in gedaald, ik voel het nog teveel aan mijn ribben (en je ziet het trouwens aan de buik) Ik volg dit topicje dus ook nog even!
loop jij bij de gyn dan vlinder? Dat je weet dat het al wat aan het verweken is.. Mijn vk kijkt daar namelijk helemaal niet naar. Die voelt aan mijn buik of beebje al is ingedaald, luistert naar het hartje, meet mn bloeddruk en op naar de volgende afspraak.. Zou ook best wel willen weten of alle steken en voorweeen al iets doen bij mij Heb zelf namelijk het idee dat mijn beeb dus wel is ingedaald maar dat er nog niks verweekt is, of kan dat niet?
Bij mijn tweede ben ik gewoon aan de bevalling begonnen terwijl zoonlief nog hoog en droog zat. Het kan dus wel. Als je vliezen dan breken moet je wel gelijk gaan liggen omdat anders de navelstreng klem kan komen te zitten tussen het hoofd van de baby en je baarmoedermond.