ik heb een pan kokend water over mn arm gehad. mn arm 45 minuten onder de lauwe kraan gedaan, op adies van de dokersassistente. ik heb er calendulanzalf op gesmeerd maar dat helpt niet. ik moet mn arm in de tummytub met koud water houden anders hou ik het niet uit. ik ben dus bang dat het geen slpen word op die manier. ik heb geen vriezer dus kan ook geen ijsblokjes maken. kent iemand een wondermiddel dat de pijn verlicht? ik heb geen blaren oid, het brand slleen ontzettend en is rood
Het belangrijkste is om te blijven koelen helaas.... mocht je er teveel last van krijgen dat je niet kunt slapen, even naar de huisartsenpost gaan, daar hebben ze wel zalf die de pijn nog meer kan verzachten. Succes ermee!
Honing! Pure honing erop smeren, dat helpt echt. Wij hebben hier standaart een pot in huis staan. Sterkte meid, het doet verrotte zeer!
ik heb toch nog een teruggebeld, ik mag een creme op recept gelukkig. ik hoop dat t wat helpt. bedankt oor jullie reacties. het doet inderdaad verrekt zeer
Gelukkig! Ik wilde net zeggen, zo min mogelijk zelf gaan rommelen bij brandwonden, je kunt er lelijke infecties en littekens aan overhouden.
Weett je wat helpt ... Aftersun je zal denk aftersun, maar als je er over na denkt het word natuurlijk ook gebruikt als je bent verbrand in de zon... Mijn moeder heeft laatst een kop hete thee over de hand gekregen en heeft er toen Aftersun van de Hema met Menthol erop gesmeerd en ze zei dat dat heeeel verkoelend was.... Ik hoop dat de zalf werkt, sterkte meis.
ow meid wat pijnlijk. Ik smeer altijd yoghurt met dit soort dingen, stinkt heel erg maar verkoelt, en ja komkommer er opleggen ook. Gelukkig mag je een recept halen brandwonden doen onwijze pijn.
het geeft jammer genoeg geen verlichting, moet maar door de pijn heen vanacht. morgen kan ik bij de dokter terecht als het niet minder is.
Voor eerste hulp wil tandpasta ook wel helpen. Ik had een keer de waterkoker omgegooid en die stroomde over me knie. Ik naar de 1e hulp en kreeg toen ook een zalf. silversulfaatsulfide ofzo en het werkte verrekte goed
nou dat heb ik ook gekregen, het verlichte gisteren niet, maar ik ben toch in slaap gevallen. het is nu gewoon al bijna beter! ik ben ontzettend blij dat de ergste pijn weg is
zilversulfaat heeft even nodig voor het werkt maar het is echt verrekte goed spul hoor ook als je flinke zonverbrandingen heb. (heb een eigenwijze man dus kan elk jaar een nieuwe tube aanvragen bij de HA)
Sorry dit vindt ik echt stom de kans op huidkanker is al zo groot door dat gat in de ozon laag maar als je ook nog eens ieder jaar flink verbrand dan is die kans nog vele malen hoger.