Onze zoon wordt in december 2 en we willen hem graag zo'n grote autogarage geven. Nu komt jarig zijn rond Sinterklaas toch wel een klein beetje goed uit aangezien er overal fantastische aanbiedingen zijn en veel aanbod. Ik heb nu bijv de little people wheels fun park en de toet toet auto's garage gezien en dan zijn er nog meer!!!! Ik dacht, er zullen hier vast meer kleine jongens zijn met zo'n grote garage, laat ik is vragen hoe de ervaringen zijn.... Dus bij deze!
Hier een meisje met een garage We hebben de Toet Toet garage en die bevalt erg goed. Ik vind het erg stevig en je hebt zoveel verschillende auto's wat ook erg leuk is. En je kan er uitbreidingen bij kopen (hebben we zelf niet) we hebben er nu 3 auto's bij. Zelfs Emma van 3 vind de garage nog leuk
Zitten er standaard 3 auto's bij? We hebben nu al 4 van die auto's, de politie, tractor, auto en de bus. Ik neem iig aan dat je met de uitbreidingen die losse autootjes bedoeld?
Kleine man heeft ook de toet toet auto garage, Hij is er helemaal zoet mee en vind m geweldig. Er zijn idd uitbreidingen zoals een stoplicht dat zegt of de auto door mag rijden en de auto bij naam noemt, losse wegdelen en een grote auto waar alle auto 's weer op/in kunnen. ( er zal vast nog meer zijn maar deze dingen hebben wij erbij gekocht voor z'n 2e verjaardag, voor z'n eerste verjaardag had ie de garage gehad en voor Sinterklaas extra auto s . Nu maar weer eens zoeken wat er nog meer is voor Sint en kerst want t is echt wel z'n favoriete speelgoed hihi. Zus speelt er trouwens ook graag mee )
Hier groot fan van de toet toet garage. Ondertussen heeft ie al aardig wat. Hij krijgt voor sinterklaas de autoambulance van mijn ouders. Ook komt er een racebaan uit in week 48. Vind het degelijk spul en fijn dat het uit te breiden is. Dan krijg je tenminste niet van alles wat...
Oké, die uitbreiding spullen heb ik er in de Sinterklaasboeken niet bij zien staan. Of ik heb niet goed gekeken. Hij is voor een2 jarige dus ook nog leuk? Dan denk ik dat we toch voor die gaan! Nog meer ervaringen?
hier krijgt de kleine man voor sinterklaas de toet toet garage. Ik heb 3 weken geleden een toet toet autootje gekocht om te kijken of hij auto's wel leuk vindt, maar hij vindt het geweldig! ze zijn ook heel degelijk, hier stuiteren ze namelijk ook nog wel eens door het huis.
Hier een meid die gek is van garages. Hier thuis heeft ze eentje van little people. Bij men ouders de toet toet. En die toet toet is toch grote favoriet. Ze speelt er volop mee. Ook extra auto's, de wegdelen en net heeft ze voor haar verjaardag de ambulance gekregen. In de december komt het race circuit uiten dat staat op het verlanglijstje voor de kerst
Wauw, ik ga gelijk is kijken naar die uitbreidingen want klinkt allemaal heel leuk! Denk dus dat ik er al wel uit ben! Thanks!
ons mannetje heeft voor zijn verjaardag alles van toet toet gekregen en hij is er helemaal dol op. hij kan inmiddels zelf alle wegdelen weer aan elkaar koppelen en kent alle auto's. wij zijn er achter gekomen dat er nog meer auto namen geprogrameerd zijn. dus wij denken dat er nog meer komen. het is ook echt degelijk speelgoed.
Euhm.... ja..... weinig origineel... maar we hebben hier ook de Toet Toet Garage. Papa vind em ook erg leuk, die zit vaak met die pinnetjes te experimenteren om een ander auto-geluidje eruit te krijgen hihi.... Dat neemt mijn zontje nu van papa over, en van de week hoorde ik toevallig: 'Welkom, Cabrio!", terwijl ik die idd nog nergens terug kan vinden, haha... Wij hebben er verschillende autootjes bij, de wegdelen, en voor 5 Dec. staat de auto-ambulance op het program. Kennen ook iemand hier in het dorp met webwinkel en die is net wat voordeliger met de Toet Toet dingetjes, erg handig
Hier een garage van Little People zónder de Little People auto's. Hebben er gewoon onverwoestbare metalen auto's bij gedaan. Eindeloos speelplezier! En voor mama ook fijn: niet te veel geluid Wij hebben deze voor 5,- op de rommelmarkt gekocht dus het is maar net wat je er aan wil uitgeven Vind de toettoetgarage ook erg leuk, maar ook wel aan de prijs. En wat ik al zei: al die geluiden kan ik zelf niet zo goed tegen.
Helemaal waar! Ware het niet dat zoon het knopje van zijn toettoet-auto (hij heeft er 1) al weet te vinden én ook aan weet te zetten En de batterij eruit vind ik te lastig (met schroevendraaier en zo) Hier 'verdwijnt' de auto 's nachts dus wel eens.... (als ik het liedje weer feilloos mee weet te zingen )
Houten van Dijk garage. Briljant en heel stevig (M en T staan er op). Onverwoestbaar en zonder toeters, bellen, geluid!
Hier komt er een 2e handse Little people garage wat ik van mijn schoonzus overneem. Zoontje is sinds kort helemaal gek op auto's. Op het kdv speelt hij veel met de garage en bij opa en oma ook. Soms neemt hij een auto van opa en oma mee naar huis. Die weigert hij af te geven Vooral ambulances zijn favoriet haha! Helaas zijn ook metalen auto's hier "verwoestbaar" haha!