Maf is dat he?! Als ze een kapje brood in de kinderwagen krijgt, eet ze het helemaal op. Das toch één en al harde korst.
@ Cygnet: Ik zie inderdaad wel bobbeltjes bij de hoektandjes verschijnen. Arm kind, hij krijgt aan de lopende band tanden en kiezen. Maar goed dat waait ook wel weer over. @ korsten: Die gaan er hier zo in, maar ik heb eigenlijk nog nooit zonder korst gegeven. En ik hou er nog altijd rekening mee dat hij in de toekomst ook gaat pietsen met zijn eten.
Gisteren nog steeds ziek dus niet veel gegeten: - Fles volkorenpap in 2 etappes (6.30u daarna weer even slapen en de rest om 9.30u) - Paar hapjes cracotte - Fles volkorenpap voor het slapen gaan (wilde geen boterham eten,ging ermee zitten prutsen) - Paar hapjes macaroni en knijpfruit - Fles melk voor het slapen gaan
@ korsten: op het moment dat ze tanden en kiezen krijgt eet ze geen korsten, anders wel. Ik bied boterhammen altijd met korst aan, kan ze zelf beslissen. Gisteren: pap en volkorencracker banaan 3 boterhammen en roerei en beker melk Volkorenbiscuit en mandarijn kip/mango en kokosrijst was griezelen geblazen, dus 2 boterhammen en flink toetje yoghurt.
Hier: -halve boterham met beker melk -beker ranja en een lange vinger -1 boterham met pindakaas/vruchtenhagel + bekertje melk -mandarijn en lange vinger, paar pepernootjes -klein prakje zuurkool, vooral spek en worst -schaaltje yoghurt met bruine suiker. Korsten eet mijn dochter tot nu toe altijd, het zijn wel zachte. Maar ik vond ze zelf wel tot een jaar of 12 zó erg!! zou haar niet verplichten als ze niet wegkrijgt. Als het dwarsheid is vind ik het wat anders.
nou -ochtend - 3 boterhammen met salami! banaan, hele beker aangelegd vers vruchtensap btj thee, klein crackertje -middag- tosti, hele beker aanglengd vruchtensap, halve beker diksap, koekje -avond- 1 hap avondeten , peer, kwark, water
Hier lijkt het wel of dochterlief alleen maar piepers blieft. zowel van rijst als pasta moet ze niet zoveel hebben de laatste tijd... Maar blijf het gewoon aanbieden en dan zien we wel. Gelukkig eet ze overdag steeds goed. Vandaag: -Pap en boterham -Peer -3 boterhammen en halve mandarijn en beker melk -volkorenbiscuitje, rijstewafel en 2 kroepoekjes -1(!) uitgebakken spekje uit de pasta met broccoli, champignons en roomsaus gevist en opgegeten. - flink schaaltje yoghurt
Vanavond zijn er hier zowaar 10 fusilli's in gegaan.. wow... hahaha.. en daarna nog een AH smikkeltoetje en een fruit/groentendrankje..
- bv - pannenkoek met appel en banaan van gisteren - 2 manderijnen - bv - meergranen rijstewafel - bordje gestoomde worteltjes - aardappeltjes uit de oven - kaki fruit - halve banaan - bv
En als je je helemaal hebt leeg gepoept na veel ellende, ben je weer vrolijk en heb je weer plek voor eten: mm paar brokjes cruesli zonder yoghurt, 1/2 beker diksap halve appel, appelsap, cruesli met yoghurt, plakje worst van de slager, blokje kaas bij de biowinkel boterham met kaas, ontbijtkoek, 1/2 beker thee mm slapen mm rozijnen, 2 volk.biskwietjes, 1/2 beker diksap En nu komt het: broccoli, bloemkool, aardappeltjes met schil uit de oven, kipfilet!!! Alles samen op 1 bord en hij pikte niet alleen het lekkers eruit. Stoofperen vond ie vies. 1/2 appel, 1/2 beker thee mm
Ja en het gekke is dat hij vannacht 12 uur en een kwartier geslapen heeft op dat weinige eten dat hij op had. Normaal slaapt hij 10,5, hooguit 11 uur aaneen. Ah joh, je weet het toch niet waarom ze soms niet eten en wel doorslapen of goed eten en slecht slapen.
zg, nee geen pijl op te trekken haha! terouwens mss heeft die kleine hier wel een groeispurtje, wnat zag ineens dat de meeste blousjes maat 80 echt te krap zitten bij de mouwen ineens...86 draagt hij ook al..maar is nog wat ruim natuurlijk, maar nu ijtk het ehct zn maat!! ben beneiuwd!
leuk topic ! Hier een goede eter, behalve dan het warme eten.. dat gaat er niet in, behalve dan vanavond eigenlijk best redelijk.. ochtend 8-granen pap en halve beker water tussendoor een appel met een beker melk ( ze drinkt geen melk bij haar brood, wel bij haar fruit.. tja .. ) lunch boterham met kipfilet en een boterham met vruchtenhagel en een beker diksap tussendoor een volkoren biscuit en een beker water avondeten een halve cordonbleu een paar stukjes gekookte aardappel ( echt drie hapjes ofzo.. maar toch ) en een worteltje of 8 ... Als beloning nog een madarijn ( is ze dol op.. ) en een klein scheutje vanilleyoghurt voor het slapen gaan een beker water
Hier gisteren nog wat ziekjes: - Bordje volkorenpap - Bordje volkorenpap - Knijpfruit - Paar happen spuitjesstamp met vissticks - Fles melk
Onze dochter 9 maanden inmiddels alweer. Vandaag 8:00 180 met moeite 12:00 een paar happen prakje vandaag, ze had er overduidelijk geen zin in. Een klein flesje aangeboden 120cc, met moeite de helft 15:00 180 waarvan op 150 16:00 soepstengel, 2 pieterputerige hapjes 18:00 pap aangeboden, geen zin in. 90cc fles aangeboden 80cc was het hoogst haalbare Vandaag 2 dunne luiers, waarschijnlijk heeft dat invloed. Gewoon drinken gaat hier nog niet zo goed, ze moet ervan braken. Fruit wordt op het moment resoluut afgewezen, behalve banaan, daar lust ze wel 2 hele happen van
Hier was ze bij de oppas dus van overdag heb ik niet helemaal een goed beeld. Maar volgens mij 1 boterham (dat eet ze erg slecht momenteel), cracker, koekje, 2 stuks fruit en heel veel spinazie met aardappel. Oppas eet vaak s middags warm en regelmatig krijgt D. dan ook wat. Vanavond flink bord boerenkool met paar stukjes rookworst en waterijsje. Straks nog wat fruit en beker drinken. s Avonds laat en s nachts vraagt ze regelmatig om de borst +/-3x, niet dat er nog veel komt ofzo.. pff.. s Morgens en s avonds voor slapen gaan wil ze niet.
O ja, hier dus nu toevallig 2x vandaag nitraakrijke groente, maar had het eten al klaar. De rest van de week maar even wat anders.
halve cracker met pindakaas en een halve boterham met boter koekje krentenbol met plakje kaas en een banaan appel een klein bakje gebakken champignons, yoghurt en een paar hapjes vla
Vanmorgen weer een boterham met pindakaas en beker melk Tussen de middag maar een paar hapjes boterham met smeerkaas en water Vanavond aten we frietjes en die heeft ze dan (natuurlijk) wel goed gegeten met een stukje frikandel, samen met een pakje (200ml) groenten/fruitdrank Nog beker melk voor het slapen gaan Fruit werd vandaag nog resoluut geweigerd, al leek ze zich wel weer wat beter te voelen en geen koorts meer. Morgen weer een dag!