Beetje bankhangen. Man is bij een vriend. Vandaag alles qua meubels voor de baby op z'n plek gezet en ontdekt dat de wieg van m'n oma echt niet gaat passen en nu dus kijken voor een smal basic wiegje op marktplaats.
Ik heb net een kaart aan mijn zoontje geschreven, namens Sinterklaas en de Pieten. Hij heeft tegen iedereen verteld dat Sint wel zijn verlanglijstje heeft meegenomen maar geen briefje heeft achtergelaten. Dus nu een mooi zelfgemaakt kaartje in zijn schoen.
Wij komen net bij de buren vandaan. Maandelijkse spelletjes avond Iets te veel gedronken dus even rustig aan het zitten voordat ik naar bed ga.
Samen met de jongste Juf Roos aan het kijken. Hij is helemaal gefascineerd aan het kijken De oudste is boven YouTube aan het kijken
Niks, kids liggen tv te kijken. Zo gaan we even stukje fietsen, naar het grafje van V en langs het park.
Ik ben al vanaf 9 uur bezig in huis. Kerstboom opzetten. Van alles opruimen. Kattenbak gedaan. Ik ga nu eten. En daarna even niks. Nouja, eventjes dan want mijn broertje komt zo zodat ik zijn haar kan knippen.
Ik ben al even wakker, inclusief belletje naar HAP. Ik gok dat ik paniekaanvallen heb, misschien hyperventilatie van binnen? Schijnt te kunnen. Ik werd wakker, waarschijnlijk geschrokken en mijn hart bleef als een malle gaan. Ik liep even een rondje door het huis, en toen werd ik een soort van niet lekker en nu slapen mijn zoontje en vriend en probeer ik mezelf af te leiden. Ik ben moe, wil slapen maar dan krijg ik onrust ofzo en voel ik me weer wat beroerder. Aan de tel met de hap werd ik een stuk rustiger, dus daarom denk ik paniek op een of andere manier.
Ik ben een document aan het herschrijven (aan het werk); ik ben benieuwd of iemand het op gaat vallen...
Ik zit me serieus te vervelen op mijn werk (tussenuur)! Ik ben zo vreselijk bij... dat ik nu niets te doen heb en dat is echt raar op een school richting december! Dus ga maar koffie halen.
Ik zit boven te wachten tot mijn zus de deur uit is met jongste, zodat ik wat eten kan pakken. Als ik nu ga, zit jongste weer aan mij vastgeplakt en dat is nou precies niet de bedoeling.