Wij ook ziggo en betalen rond de 71. Maar sinds het Ziggo is doen sbs9 en veel muziek zenders het niet, ligt aan de kabel volgens hun terwijl er sinds die overstap een nieuwe 'duurdere' kabel ligt.
Wij zijn bij Telfort, betalen 42 geloof ik voor interactieve tv, internet en vaste lijn. Geen extra pakketten of iets dergelijks. Ik ben dus echt niet tevreden over Telfort, wij kunnen vaak niet opnemen (terwijl we daar dus wel voor betalen!), ook kunnen we vaak geen opnames verwijderen en het komt regelmatig voor dat er storingen zijn met internet. Het is dat het zo goedkoop is en ik geen extra geld te besteden heb anders was ik allàng weg! ps: wel vriendelijke medewerkers van het callcenter maar ja daar doe je het niet voor
Wij ook zoiets via telfort. Maar dat is dan wel internet, tv en vaste telefonie. Wij hebben glasvezel internet en dan 50 MB download snelheid. Niet supersnel, maar werkt prima. We hebben verder het standaardpakket zonder extra's (daarom ook telfort, daar zitten al veel zenders in het basispakket )
Wij betalen 45 ziggo telefonie Internet en tv met beloften liggen we rond de 50/55. Daarnaast nog netflix 9 euro
Momenteel 35 euro voor het premium pakket bij kpn, en krijg daar ook nog eens personeelskorting bij vanaf volgende maand. Heb 2 hd ontvangers,internet,telefonie + onbeperkt bellen,hbo, pluspakket ( compleet voordeel) kpn veilig en Spotify.
Wij zijn van Tele2 (35 euro per maand, televisie, internet, telefonie) naar Ziggo gegaan; zelfde pakket voor 45 euro per maand. Dit omdat we gaan verhuizen en Tele2 daar niet levert. Stiekem wel blij mee, want de kwaliteit van Tele2 was barslecht. Je neemt een 40 mb/s snelheid af elke maand en er kwam hier in goede tijden 18 mb/s aan vanwege de KPN telefoonlijn - we zaten te ver bij het kastje vandaan. Er zijn twee monteurs geweest om alles door te meten en eventueel aanpassingen te maken en nog traag. Dus ik hoop dat dat bij Ziggo in elk geval anders is.
Ik heb internet en tv van telfort en betaal 37,50 per maand. Netflix heb ik ook voor 9 euro per maand, maar ik zit er aan te denken om dat op te zeggen.
Ik heb KPN ik betaal 45 per maand. Internet en digitale televisie. Ikheb een brief ontvangen over glasvezel. KPN gaat over op glasvezel en digitale televisie eruit. Nu moet ik over op glasvezel maar ik blijf wel het zelfde betalen.
Wij hebben Ziggo Connect & Play max a 73,- en daarbij Netflix. Voorheen hadden we ook nog Film1 en HBO als extra pakket en bestelden we regelmatig films via on demand. Tijdje geleden een Raspberry aangeschaft en daarna Film1 en HBO opgezegd. Ideaal!
Alles in 1 van KPN, interactieve tv plus extra zender pakket, glasvezel, 100 mb internet. Betalen eerste 6 maand 35, andere 6 maand 42,50. Gewoon wat afdingen 😉 vindt dat iedereen veel betaald 😳
Hier ook ziggo en dat kost ons 73 per maand. Belachelijk veel als je het mij vraagt. Ik wil terug naar het goedkoopste abbo en dan netflix. Scheelt me dan 20. Nu nog even bellen
Uitgebreid tv pakket + onbeperkt Internet voor 49 euro pm vond dit al veel maar zo te lezen valt dat best mee
Wij zitten bij Delta (alleen in Zeeland) en betalen 35 per maand. Bellen, internet en HD-tv. Voor de rest niks bijzonders. Als we een serie willen kijken, dowlnoaden we die of kijken via Popcorntime.
ik heb het simpelste internet+ tv pakket bij ziggo en kost 42,50 pm. Ik kijk eigenlijk zelden tv en internet kan hier toch niet sneller dus een duurder pakket nemen is zinloos.
wij zitten bij telfort en betalen 63 euro per maand Dit is hd tv. telfonie en internet + extra pakket en onbeperkt bellen hebben wij genomen.