Hoi, ik ben zo benieuwd na het gelsacht van mijn baby ik kan nie wachten tot ik het weet wat er in mijn buik zit. Maakt mij nie uit jongen of meisje als ik het maar weet want wil alles daar op aan passen. Maar vanaf wanneer kun je het echt goed zien en waar laat je dat dan doen? Ik zelf ben onder controle bij 't ziekenhuis dus krijg bij elke controle een echo... Heeft iemand tips voor mij? gr suus
Met een week of 20 wordt er een uitgebreide echo gemaakt. Tijdens die echo wordt meestal het geslacht van de baby gezien. Maar omdat jij elke keer een echo krijgt zien ze het bij jou misschien wel wat eerder. Het ligt er maar net aan hoe de baby ervoor ligt!
Bij mij hebben ze met 18 weken kunnen zien wat het geslacht is van onze baby. Ik heb een pretecho laten maken.
ok, dat dacht ik al dat ze het goed konden zien bij de 20 weken echo want die duurt ook extra lang zeiden ze. Nou ik ben heel erg benieuwd kan bijna nie wachten. Bedankt!
ja vanaf 20 weken heb je de meeste zekerheid bij mij hebben ze het al gezien tijdens de pretecho van 18 weken. dat was geluk hebben. Ze kunnen het ook niet altijd zien, ligt eraan of het kindje mee wil werken Maar zou er bijvoorbeeld bij de medische echo van 20 weken zeker even naar vragen, of ze het geslacht al kunnen zien!
En welk echo buro is dat dan? Hebben ze daar een website ofzo van dat ik kan kijken of het in de buurt is..Wel heb ik gelezen bij een pretecho voor de 20 weken dat als ze het geslacht dan niet kunnen zien heb je pech maar na de 20 weken mag je gratis terug komen, is dat zo weet iemand dat?
Dat klopt ja, het komt ook vaker voor dat ze het bij een meisje fout hebben doordat ze te vroeg kijken en de balletjes dan nog niet gezakt zijn.
Maar waar moet ik dan naartoe voor die pret echo wa ze da al kunnen zien met de 16 weken?Heeft iemand een adres of website voor me waar ik meer me kan?
Je kan hier even kijken http://echografie.startpagina.nl/ Daar staat er ook een in nijmegen http://www.verwachtkamer.com/ Succes!
Dankje ik heb gekeken maar eigenlijk overal zegge ze na 20 weken te kunnen bepalen wat het geslacht is.Dus de buro's die het eerder dien zijn minimaal. Ik denk dat ik moet wachten tot de echo van 20 weken.....Nog 5 weken....
De verwachtkamer doet het pas met 20 weken. Daarom zijn wij naar first sight in Uden geweest, die doen het met 16 weken. www.first-sight.nl Succes!