Ik heb de ziekte van crohn en moet volgende week woensdag een transit onderzoek laten doen. dan moet je een vies papje drinken en daarna nemen ze foto's. nu staat er in de brochure dat je voor alle onderzoeken moet melden als de kans erin zit dat je zwanger bent of al zwanger bent. ik had gisteren mijn eitje dus het zou raak kunnen zijn. weet je niet op voorhand jammer genoeg hihi. zal ik het melden?
ze gaan kijken via foto's hoe en waar de ontsteking juist zit. of ze verminderd is of op een andere plaats zit. ben nu helemaal onder controle met medicijnen.
Hoi hoi, Ik zou het ook melden, ze kunnen het beter weten dan dat je er naderhand achterkomt dat je zwanger bent en het misschien nadelige gevolgen heeft, desnoods een weekje uitstellen. Liefs en sterkte, Bibu !
Ik zou er even over bellen en een nieuwe afspraak maken net na je NOD, dan weet je of je zwanger bent of je hebt net je ongi achter de rug. Jammer als je er speciaal vrij voor moet nemen en het gaat niet door.