Denken jullie dat deze wel of niet positief is? Heb 2 uur later nog eens getest en die was al weer lichter. Ben benieuwd!
Negatief. De teststreep is lichter dan de controlestreep. Ik zou doortesten,en er voor de zekerheid gebruik van maken.Bij sommige vrouwen wordt de actiontest niet donkerder,dat betekent niet dat deze dan positief is,maar dat deze testen voor jou niet goed werken.Hij blijft negatief. Maar kan ook goed zijn dat de knaller nog komt,gewoon rustig doortesten
Haha, ik ga mijn best doen. Is de eerste ronde weer, sinds een jaar. Vorig jaar november een miskraam gehad en al jaren een onregelmatige cyclus, dus ben benieuwd!
super dat het in ieder geval je lh piek heeft gevonden, ik zou voor de zekerheid toch gaan klussen je weet maar nooit, beter te veel dan te weinig. Hopelijk is het dit keer raak en een plakkertje