Zou het raak kunnen zijn??

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Benyamine, 8 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Benyamine

    Benyamine Lid

    5 okt 2016
    78
    0
    0
    NULL
    Antwerpen
    Lieve dames, ik denk dat er meer mensen de zelfde hebben gesteld. Het zit zo ben vanaf woensdag begonnen met ovulatietesten te grbuiken, donderdag heb ik sex gehad dan weer de zaterdag en de maandag had ik een positieve test dus maandag ook het gezellig gemaakt en gistere is het niet meer gelukt helaas omdat ik ziekjes ben. Zou het kunnen want ik denk dat het gistere mijn ei gesprongen is omdat ik geen zeurende pijn meer heb zoals de afgelopen dagen.
     
  2. Meissie1001

    Meissie1001 Fanatiek lid

    6 aug 2013
    1.880
    358
    83
    Vrouw
    Reizen, fotografie
    Breda
    Meestal is dat groei pijn.
    Vanavond nog keer doen voor zekerheid;)
     
  3. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    als je maandag een positieve test had dan zou ik het vanavond nog een keer gezellig maken. maar goed als je ziek bent kan ik me voorstellen dat je daar geen zin in hebt. dan is hopelijk alleen maandag voldoende geweest!
     
  4. soura

    soura Bekend lid

    16 mei 2011
    623
    0
    16
    Ik denk dat je ei geweest is. Je hebt geen pijn meer en maandag een positieve test. Dan ben je vanaf vandaag niet meer of verminderd vruchtbaar. Op na 14dpo
     
  5. loveisuss

    loveisuss Actief lid

    7 nov 2013
    453
    1
    16
    NULL
    NULL
    Maandag positieve ovulatie test is woensdag ei.hij is dus al geweest :)
     
  6. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Als hij maandag posi was is hij dus al geweest.je ei springt binnen 24a48 uur op het moment van positieve test.maar je hebt het maandag nog gezellig gemaakt dus dat is toch:D
     
  7. Benyamine

    Benyamine Lid

    5 okt 2016
    78
    0
    0
    NULL
    Antwerpen
    Dank jullie wel dames. Vandaag het nog is gezellig maken en dan op het wachtbankje.
     

Deel Deze Pagina