Dank jullie wel allemaal heel erg lief, Ben dr eerlijk gezegd ook wel helemaal klaar mee ook. Met het zwanger zijn gebeuren, ik mag blij zijn dat ik een mooie dochter heb en daar ga ik me voorlopig ook fijn op richten. Bedankt allemaal en liefs!
Heftig meid wat een verhaal allemaal zeg..... ik wil je wel even meegeven... misschien mn plek niet..... maar je bent zo veel meer waard dan wat je man vind. Geloof in jezelf en als moeder kun je zo sterk zijn als een leeuw als het moet (eigen ervaring). Ben tijdens mn zwanherschap vd 2e weggegaan uit n soort gelijke relatie. Hy lachte me uit en zei dat ik niet kon zorgen voor 2 kids.... nu is het andersom... ik heb m zwaar zn ongelijk bewezen. 2jr alleenstaande mama geweest.. nu happy family en zeer hard hopen op een 3e waarin ik wel gewaardeerd en gekoesterd word. (Ex en ik hebben nu goede band vanwege de kids, ook dat heb ik voor ze over ondanks alles wat hy geflikt heeft). Sterkte met alles meid.... nogmaals geloof in jezelf.... girl power !!!
Sterkte meid... Wat een achtbaan van emoties waar je in zit! Ik zou nog wel eens met je vriend om tafel gaan zitten. Ook omdat je zegt dat hij minder gevoelens voor je heeft. Lijkt me niet echt een hele fijne basis.
Bedankt allemaal lieve meiden, en wat vreselijk dat er nog meer van die nep mannen bestaan! bah... Mijn vent is omgedraaid sinds hij weet dat de echo niks liet zien.. Ineens is mijn vriend mijn vriend weer maar of ik hem nog zo kan zien...ik laat alles even bezinken en dan idd een gesprek aangaan.