Ik zie een 2e streepje, heb een onregelmatige cyclus dus weet niet op welke dag ik zit.. streepje kwam met ongeveer 4 a min.
Ik zie hem duidelijk! Mssn even cb digital doen. Dan zie je ongeveer hoe ver je zou zijn! Maar alvast voorzichtig gefeliciteerd
Dankjullie wel! Ik durf eigenlijk nog niet goed positief te zijn omdat ik wel vaker streepjes heb en dan nog ongesteld word.. maar deze was wel binne de afleestijd dat geeft moed! De cb digital heb ik wel in huis zoals velen wacht ik op t moment dat je echt denkt zwanger te zijn.. maar nu komt het omdat ik echt dacht dat er geen streepje zou komen heb ik de ochtend urine direct weg gegooid dus kan ik hem dan vanmiddag doen of beter wachten tot morge ochtend?
Als je een tijdje niks drinkt kan het denk ik vandaag nog wel. Tenzij er in de bijsluiter staat dat ie alleen met ochtendurine mag. Ff checken voor de zekerheid!
Kan vanmiddag al... Met week indicator toch? Anders morgen, die zonder hebben meer HCG nodig... Dusssssss of FF niets drinken, plas ophouden en testen en het ons laten weten hahahaha! 😀
Haha en nagel lak hahahha ja ik wacht even tot morgen en heb idd de cb met weken indicator in huis dus die zou ik al kunne doen maar vind het zonde als die net niet genoeg hcg heeft dus ik wacht even tot morge ochtend.. ga zo even na de kruidvat rennen en nog een keer kv 2v5 halen dan doe ik die morge ochtend eerst nog een keer als die weer zo een streep aangeeft dsn doe ik de cb er achter aan! En natuurlijk laat ik het hier dan ook even weten.. ohh hoop het zoo