Hallo , Ik had 29 februari ‘s ochtends ietsjes kramp had toen met afvegen donkerbruin/ rood bloed op mijn maandverband echter helemaal niks. Ik moest volgens mijn app de 2e ongesteld worden. En vaak klopt dit bij mij wel. Nu gister ook niks op mijn maandverband maar wel met afvegen. En vandaag niks op mijn maandverband en met afvegen donkerbruin. Ben ik nu gewoon 1 dag ongesteld? Of
Ongesteld ben je als het is doorgezet, dat is nog niet zo ver wat ik lees. Ik vermoed dat het nog gaat doorzetten een dezer dagen.
Ik zou gewoon nog afwachten. Je bent zeker van je eisprong dmv tempen/eco's ofzo? Of een idee er van dmv ovulatietesten?
Klinkt gewoon alsof je menstruatie komt. Zal binnen nu en dag of 2-3 wel doorzetten. Gewoon maar even afwachten