help.. vanaf dat ze 3 maanden is slaapt ze heerlijk door van savonds 8 tot volgende ochtend 7uur maar sinds 2 weken slaap mijn prinsesje niet meer snachts elke keer een hazeslaapje en dan weer wakker en gillen om 11 uur 2uur 3 uur half4 en dan om 5uur is ze klaar wakker ze wil snachts geen fles dus honger heeft ze niet ze heeft het niet koud want heeft een dikke slaapzak heb het dan ook niet warm iemand zei mischien der tandjes maar overdag is ze supervrolijk en nergens last van iemand mischien tips of de oplossing het word erg vermoeind
ik heb het ook gehad 's nachts. het heeft hier een paar weken geduurd. Weet niet meer zeker wat het was, een sprongetje of tandjes. Ik denk dat je het beste erin mee kunt gaan en afwisselen met partner. Veel sterkte!
wij hebben het ook gehad, bleken toch de tandjes te zijn. Iedere keer wanneer ze die bijna doorkwamen sliep ze 's nachts slecht. we gaven haar dan wel eens een komkommertje of danoontje. Dat was lekker koud op haar tandvlees. Daarna sliep ze dan weer goed.
Zie hier bij ChloƩ een klein wit puntje in haar bovenkaak, weet niet of het een tandje is maar dat zou het zeker verklaren, de 2 onderste tandjes heeft ze nu een kleine 2 weekjes en toen reageerde ze hetzelfde