Hallo iedereen, Aangezien iedereen hier ervaring heeft met miskramen.. Wat doe met het vruchtje, het kindje, wanneer deze in de wc valt, of in je onderbroek? Ik heb wel eens iemand horen zeggen dat je het gewoon maar moet doorspoelen, maar ik weet niet of ik dat zou kunnen.. Hoe hebben jullie dat gedaan? Bedankt XO
Plaats een vergiet in het toilet, dan raak je het niet kwijt. Je kan vragen of ze het in het ziekenhuis willen bekijken, om te zien of er een oorzaak gevonden kan worden. Of anders kun je het in de tuin begraven. Sterkte, hoor. Suus
Hoi, Ik begrijp uit je verhaaltje dat je een miskraam krijgt? Wat naar zeg! Wij hebben ook een miskraam gehad, en wij hebben het vruchtje begraven in de tuin... We konden het zeker niet doorspoelen! Sterkte! Liefs
Ik heb 1 keer het vruchtje begraven op een mooie plaats. En 1 keer naar het ziekenhuis gebracht voor onderzoek. De miskraam van 5 weken heb ik wel doorgespoeld denk ik want daar heb ik nooit iets van teruggevonden.
Ik heb door alle bloedstolsels geen vruchtje gezien. De verloskundige zei dat je het niet altijd opmerkt wanneer je het vruchtje uiteindelijk bent verloren. Vind het aan de ene kant wel jammer want misschien kun je er dan op een fijnere manier afscheid van nemen. Helaas heb ik dat niet gekund. Ik wens jou enorm veel sterkte in deze moeilijke tijd. Liefs Dyja
Hallo mama van Mike. Ik wens je allereerst heel veel sterkte, hier hetzelfde meegemaakt en het hakt er behoorlijk in hoor... Ik heb het vruchtje na de curettage mee gekregen naar huis, daar had ik om gevraagd. Hebben het samen begraven in de tuin, wist gelijk dat ik het niet door de wc zou kunnen spoelen of in het ziekenhuis zou kunnen laten. Maar da's natuurlijk voor iedereen anders. Sterkte! Groetjes Pasjuh.
Ten eerste heel veel sterkte Ik kreeg een miskraam met 9 weken en ik plastte al in bakken voor MVM dus kon het opvangen maar doorspoelen kon ik echt niet het was een compleet kindje in een vruchtzakje we hebben het een paar dagen later nog aan de HA laten zien en daarna in de tuin begraven.
Ik heb met 8,5 week een curretage gekregen (daarvoor al medicatie waarmee ik flinke stolsels ed. verloor) maar ik heb bewust niet gekeken of ik wat zag, maar gewoon doorgespoeld. De curretage zou ik toch krijgen. Dat komt voor vele misschien vreemd over, maar ik merkte op posi test en niet ongi worden niks van het zwanger zijn, en ik had 3 maanden ervoor bij 20 weken kindje verloren. Dus het is en was voor mij de makkelijkste manier, verstand op 0. Ons dochtertje met 20 weken hebben we laten cremeren in een piepklein kistje. En het as in 3 kettingen en een urntje gedaan.
@Preggers: bij 20 weken??? jeetje zeg das K*T!!! dat is nog veel zwaarder dan een miskraam! 3x hebben we niks terug gevonden. Bij de laatste lag er ineens een vruchtzakje in de wc, die heb ik eruit gevist en we hebben hem goed bekeken en daarna in de tuin begraven.
Ik heb het vruchtje kunnen opvangen op t toilet.. heb het afgespoeld in een bakje.. er samen met hub afscheid van genomen..en daarna begraven in de tuin.. ik heb er een tegel opgelegd..en daar een vlinder opgeschilderd... zo is t voor ons goed.. doorspoelen kon ik ook niet!!!
Lichamelijk ja, psychisch vraag ik me af, ik denk als ik nooit vroeggeboorte van ons kindje had gehad dat ik dan kapot van verdriet was gegaan om onze miskraam. Maar had er simpelweg de puf niet voor, en ik wist vanaf het begin dat het niet goed zat.
meiden, misschien klinkt het leguber, maar mijn vraag was of je het kon verbranden en dan in een speciale as-madaillon kan stopppen.
Je kan het laten cremeren in een mandje of kistje, er blijft niet veel van over en ja dat is in een medaillon te doen. De kosten van cremeren moet je wel betalen. Lijkt me een beetje vreemd om dit zelf te doen eerlijk gezegd.
Helaas heb ik de miskraam op me werk gehad tijdens het plassen, en heb ik het vruchtje door alle bloedpropen niet kunnen vinden ik heb dus helaas geen keuze gehad dan doorspoelen..
ik heb in 2008 een missed-abortion gehad, hierdoor ben ik gecurreteerd, ik had geen keuze over wat er met het vruchtje zou gebeuren, het is voor onderzoek naar het lab gestuurd en daarna vernietigd..
Ik heb het vruchtje nu in een potje staan.. ik wil het begraven maar ik weer nog niet waar. Onze eigen tuin is eigenlijk geen optie, daar is te weinig gras/grond om het te kunnen begraven. Ik moet er maar nog even heel hard over nadenken
ik had het opgevangen in mn maandverbandje, in eerste instantie had ik het weggedaan in de prullenbak, maar dat voelde zo verkeerd dat ik het er weer snel heb uitgehaald. vervolgens wisten we niet wat we er nou mee moesten doen. in de tuin wilde ik niet, stel dat we gaan verhuizen... in de wijk waar we veel wandelen wilde ik niet, dan moest ik er steeds aan denken, dacht ik uiteindelijk na een week zijn we naar de duinen gereden en hebben we een mooi plekje onder een mooie boom gevonden, daar hebben we het begraven... voor ons is het goed zo. ik vind het ook erg fijn dat ik foto's heb gemaakt van ons vruchtje, van ons ritje naar de duinen. ik heb er een fotoboekje van gemaakt en het helpt nog steeds! heel veel sterkte!