Ik ben moe, heb heeeel veel overgewerkt va 2 januari. Ik doe niks meer vandaag Ben beetje verdrietig vanwege een overlijden en dan werkt vermoeidheid helemaal niet mee.
Gewerkt. Contractbesprekingsgesprek gehad.. die was goed, moet alleen nog wachten op feedback van collega’s en dan krijg ik definitief antwoord. Al verwacht ik niks geks Daarna thuis even over mijn lijk gekeken. Naar de supermarkt gereden en gelijk langs de dierenwinkel gegaan. D opgehaald van de opvang en daarna gelijk de rest van de bso. Zo even eten maken.
Nu even lekker niks. Dochter in badje gedaan, haar en zoontje de pyjama aan en die zitten nu lekker te snoezelen.
Ik zit op de bank naar mijn man te kijken die de ensuite deuren er in aan het maken is. Loopt niet helemaal gesmeerd volgens mij
Ik heb vandaag vrij. Vanmorgen komt iemand bij een van mijn paarden om een nieuw hoofdstel aan te meten. Daarna met m'n andere, jonge paard nog even aan het werk. Vanmiddag heb ik op de namiddag een high tea met 2 vriendinnen.
Ik heb weinig geslapen vannacht. Dus al vroeg wakker. Uit voorzorg maar al ruim op tijd naar mijn werk vertrokken, maar de wegen waren gelukkig veel beter begaanbaar dan gisteren. Vanavond kruip ik maar vroeg mijn bed in denk ik.
Ik krijg vandaag 2 pakketjes binnen die ik echt aan moet nemen. De ene tussen 10 en 15 en de ander tussen 13.00 en 17.00 Verplicht bij huis dus. Net de jongste naar school geholpen en duik denk nog even mijn bed in. Hopelijk frisse energie door het zonnetje vandaag zodat ik even goed aan de poets kan beneden.
Ik had plannen, maar dochter kreeg gisteren koorts en nu nog dus blijf thuis. Mijn nieuwe fiets komt zo wel en ik wil straks even op de loopband. Verder maar chillen en schoonmaken denk ik. Zo het suddervlees opzetten voor vanavond.
Mental coach spelen voor de oudste (toetsweek) Jongste stil houden als man vanmiddag een belangrijke online bespreking heeft. Stofzuigen Iedereen door de dag heen van eten voorzien. Beetje bouwen aan alle Legosets die dochter op marktplaats gescoord heeft. Dat vind ik wel weer genoeg voor deze tijd van het jaar, dit weer doet de gezondheid geen goed.
Kids naar school gebracht nu hardlopen en straks kort inbellen voor een call. Kids blijven vandaag niet over dus die haal ik uit school en dan vanmiddag even zien waar ze aan toe zijn.
Dagje lekvrij. Dus heel veel toetsen nakijken, lessen voorbereiden enz. Dochter helpen want die heeft toetsweek. Misschien nog even naar de stad voor nieuwe broeken.
Ben aan het werk, had net een bijpraat moment met m’n teamleider (ben pas sinds 1-11 in dienst en vanaf 13-12 echt zelfstandig aan het werk), het gaat supergoed, lig goed in het team en ik mag binnenkort beginnen met thuis werken.
Ja volgens mij wel, niet handig gekozen. Wist de tijd van het ene pakket nog niet toen ik de andere bestelde. Anders had ik nog voor postnl kunnen kiezen die is vaak op vaste tijden in de middag. DHL gooit het overal neer en daar is deze te kostbaar voor. UPS ken ik niet zo en weet ook niet waar het dichtstbijzijnde punt is. Laat jij het vaak naar een afhaalpunt gaan? En heb je dan geen vertraging?
Aan het genieten van de winterse taferelen. Wel blij dat we de baan niet op moeten en dat we gewoon straks in de tuin kunnen gaan spelen
Vanochtend D al vroeg naar de opvang gebracht. Daarna de andere 3 naar school. Gesprek gehad met de maatschappelijk medewerkster van school. Thuis onder de douche gestapt. Zo even eten en een serie aan, hopelijk val ik niet in slaap
Laatste dag van mijn verlof is aangebroken. Vanochtend kinderen weggebracht samen met mijn man, thuis gerommeld (was, boodschapjes en opruimen). Daarna heerlijk bij de kapper gezeten en nu thuis tot 17 uur. Mijn beste vriendin bood spontaan aan om op te passen vanavond, dus we gaan uiteten (voor het eerst sinds laaange tijd met zijn 2 weg). Straks nog even naar de markt een lekkerbekje kopen voor onze zoon, daarna ophalen met mijn man samen, kids in bad en om 19.30 uur uit eten. Nu een beetje tv kijken en vooral weinig tot niks doen.
Ik had vandaag veel plannen maar daar komt niet veel van terecht want ik heb sinds vanmorgen 7 uur een galsteen aanval. De 5e dit jaar . Helaas kan ik pas 29 januari bij de chirurg terecht en dan nog 96 dagen wachttijd tot operatie
Vanmorgen al gewerkt van 7.45 tot 12 uur en nu even thuis om te lunchen, De jongste ligt nog steeds ziek op de bank dus wel even fijn om samen te lunchen en dan voor 1 uur weer terug op de praktijk tot 17 uur. Thuiswerken helaas geen optie op dit moment ivm uitval en zieken. Dan toch wel weer fijn om heel dicht bij huis te werken. Haar grote broer is straks ook weer thuis uit school dus heeft ze wat gezelschap. Ben alweer knap verrot, drukke ochtend dus even op adem komen.