Lekker even buiten gelopen (heerlijk dat zonnetje) en een verse salade gemaakt voor de lunch. 4 wassen weggewerkt, op stroom van de zonnepanelen. Verder niets bijzonders.
Vanochtend verder gegaan in de tuin (morgen het laatste stuk) Daarna hockeywedstrijd van zoon gekeken, en daarna schoenen met hem gekocht en een ijsje gegeten. Nu lekker op de bank met een serie en straks man naar de chinees sturen.
Vanochtend uitgeslapen. De bestie van C kwam spelen. Net nog even met C een nieuwe outfit gescoord voor morgen. Zo eten maken en dan hopelijk een beetje rust in huis.
Ojee dat is wel vervelend. Opzich is ze weer aardig opgeknapt. Het hoesten is zoveel minder, alleen zit haar hele neus nog verstopt en zit ze onder de uitslag in haar gezicht. Kinkhoest heeft ze ondanks vaccinatie eens gehad toen ze 6 jaar was, was toen ook wel heftig hoor. Tot brakens toe moeten hoesten. Ik hoop dat je dochter snel weer wat fitter is. Als ze veel hinder heeft zou ze iets van Ventolin kunnen gebruiken. Beterschap!!
Vanmorgen gesport, man is met de jongste naar hockey gegaan (moesten al om 7:00 weg, was dus best blij dat ik niet mee kon ). Oudste moest om 13:30 hockeyen, daar kon ik wel kijken. Bij thuiskomst is jongste gaan buiten spelen, man is in bed gekropen en ik heb even m’n ogen gesloten op de bank. Straks gaan we uit eten.
Vandaag met oudste dochter naar de open dag van Universiteit Utrecht geweest en nu aan het oppassen bij mijn nichtje van 1,5 jaar.
Ik heb vanochtend ontbijt gekregen van mn kind. Ze heeft zelf koffie gezet en ontbijtkoek gesmeerd. Ik kreeg zelfs een menukaart. <3 Heb daarna 6,5 km hardgelopen. Even met zn drieen naar de markt geweest, kibbeling gegeten. Dochter is van 14 tot 17 op de manege geweest, ik even heen en weer naar ikea. Pannenkoeken gebakken door vriend, die dochter aan de overkant bij 1 van dr bff's heeft opgegeten. (Doen ze heen en weer wel vaker, als ze hetgeen niet lusten wat de ander eet, of als het heel spontaan is en we dus geen rekening hebben gehouden met een extra eter.) Vriend nu formule 1 kijken. Ik de kattenbakken gedaan en Dafne nu skeeleren met dat vriendinnetje en nog een buurjongen. Verder weinig meer vanavond.
Deze ochtend om wat planten geweest. De middelste zoon bij mijn ouders afgezet, daar werden bomen gesnoeid en hij ging helpen met de opkuis en het kleinen van het hout. Namiddag de plantjes dan geplant en nog een laag op 1 van de binnendeuren gezet. Zonet frietjes gegeten. Zo meteen nog wat opruimen en erna de oudste richting een feestje voeren en om 01u dan ook weer ophalen.
Ik mocht uitslapen vanmorgen Na het ontbijt de vloer gedweild (Stoffel aan het werk gezet ) en een wasje gedraaid. Vanmiddag even in de tuin gewerkt. Beginnende gemaakt met snoeiwerk. Maar dat bleek toch te heftig voor mij (stond te hijgen en werd er duizelig van) . Dus toen ben ik maar lekker in het zonnetje gaan zitten. Nu naar boven gevlucht. Man en zoon zitte F1 te kijken Ik in bed een paar lessen Deens gedaan.
Zo meteen weer echo time dus binnen een half uurtje richting ziekenhuis Namiddag waarschijnlijk nog wat in de slaapkamer klussen, en deze keer bedoel ik écht klussen zoals lakken en vloer leggen maar afhankelijk van de echo en bloedresultaten ook spreekwoordelijk klussen En vanavond nog een mandje strijk wegwerken als het lukt
Ik moet zo werken tot half 6. Slaap al ruim 2 weken beroerd door het hoesten en dat begint een beetje zijn tol te eisen. Niet alleen qua vermoeidheid maar ook qua bewegen en gezonde voeding. Het zonnetje gaf gister zelfs geen energie meer Hopelijk vliegt deze dag voorbij en dan vanavond op de bank en vroeg naar bed.
Wij gaan vanmiddag naar de sprookjesboomshow in het theater. Maar eerst moet de oudste nog even gaan zwemmen als oefening voor het afzwemmen. Vanavond eten bij vrienden die om de hoek van het theater wonen (wij op een uur rijden).
Wij gaan zo lekker in de tuin aan de gang, moet nog veel gebeuren, dus hoop alvast een flink begin te maken. Vanmiddag lekker een stuk met de hond wandelen en als er nog tijd over is een rondje skeeleren. En daarna gaan we nog barbecuën.
Hier een heerlijke zondag. Partner is voetballen en heeft net zijn dochter afgezet, zij is nu heerlijk aan het spelen met mij dochter. Vanmiddag rondje in het bos en daarna lekker op het terras (als het zonnetje weer doorkomt). Vanavond bestellen we wat eten.
Ik ga in de tuin rommelen, G gaat met een vriendinnetje spelen. Dan hou ik gelijk oogje in t zeil. (Dr parttime vriendin die gaat verhuizen ) Vanmiddag stukkie fietsen met t span (mits mn lijf dat nog trekt tegen die tijd).
Ik zit wakker te worden in mij bed. Mijn lief heeft me al een kopje koffie gebracht. En net stuurde hij een app. Of ik mijn eitje gekookt of gebakken wil. Dus ik heb een roerei met tomaat, paprika, courgette en sjalot besteld. Het lijkt wel moederdag